Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci květnu, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoscopePo období soustředění se na sebe a na to, co je potřeba změnit, nastává čas, kdy budete překvapováni změnami bez vlastního vědomého přičinění. Nastává období, kdy se ledy pohnout a vy budete blíže k tomu, co jste si kdysi velmi přáli, ale už jste na taková svá přání dávno zapomněli. Budete tedy tím vším velmi mile překvapeni a do klína vám spadne vše, co jste si kdysi vysnili. Ovšem platí rčení, že závist si lidé musí zasloužit a bohužel váš úspěch bude vykoupený tím, že kolem vás jsou lidé, kteří začnou váš život posuzovat a svými předsudky a negací vše na malou chvíli komplikovat. Vy však věřte sami sobě a nenechte to, na čem vám záleží, nikým znehodnocovat.


Měsíční horoskop pro Býky:

horoscopeBýváte v posledních dnech často neústupní a malicherní. Pochopte, že život nemá pravidla jako hra, kde jeden vyhrává a druhý prohrává, ale naopak. Pravidlem je, že ten kdo druhému nejvíce dává, také sám poté nejvíce dostává. Obdarovávejte lidi kolem sebe, láskou, maličkostmi, pozorností a uvědomte si, že je potřeba projevovat více své malé dítě, které chce vyhrávat za každou cenu první ocenění, buďte láskyplní a otevření a pomáhejte lidem na cestě tím, že budete s nimi na stejné úrovni jako se sebou komunikovat, přestaňte být vzteklí a bojovat. Ať lidé kolem vás nemusí mít pocit, že měli by své potřeby před vámi obhajovat.


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoscopeTíha posledních dnů a zodpovědnosti na vás doléhá a cítíte se často unavení a neklidní. Snažte se myslet na to, proč všechno to, co děláte, vlastně vykonáváte. Nyní bude potřeba více pracovat, zařizovat a realizovat, ale vše děláte pro svůj budoucí vnitřní klid a pohodlí. Pro své vlastní naplnění, tak vydržte a myslete na to, že nic jen černé, nebo bílé není. Že v každém okamžiku je možné naleznout opravdové požehnání a radost ze všeho toho spolutvoření. Nyní je tu práce, ale přijde odměna a potěšení. Budete s výsledky své práce opravdu spokojení. Přijde i změna bydlení, nebo energetické stávajícího bydlení, vaší pílí očištění.


Měsíční horoskop pro Raky:

horoscopeVaše myšlenky se v posledních dnech často vracejí k minulosti a k tomu, co kdysi bývalo a bylo. Jenže ono je mnohem lepší, soustředit se na všechno to krásné, co z minulosti vyplynulo a zbylo. Minulost nikdo nezmění, a pokud člověk se k ní příliš navrací, stává se vězením. Je důležité minulost nechat spát a dojít uvnitř sebe samého k odpuštění. Nikdo dokonalý nebude a není a není důležité to, co se stalo, ale to, co se děje nyní. Protože nyní můžete vše, co bude a co ještě nastane v krásné proměnit. Začněte vnímat své myšlenky, jak přemýšlíte sami o sobě a o tom, co se bude ve vašem životě nadále odehrávat? Začněte si s pozitivními představami pohrávat a přestaňte řešit to, co bylo a co už nikdy se nezmění a raději kouzelnými myšlenkami začněte čarovat a svůj život v lepší začít měnit.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoscopeSoučástí vašeho charakteru je také panovačnost a touha po vladaření. Buďte opatrní nyní, protože přichází období, kdy budete vystaveni tlaku svého okolí, a nebylo by dobré tyto vlastnosti začít používat k manipulaci kolem sebe, buďte a zůstaňte pokorní, protože pokud rozpoutáte válku a nesoulad kolem sebe budete zklamaní. Pokuste se vyřešit vše, co nastane s klidem a noblesou, která je lvům také vlastní a pak budete vy sami především, velmi spokojení a šťastní. Ukažte svému okolí a sami sobě, jak umíte být, pokud chcete, obdivuhodní a úžasní. Vždyť jste lidé láskyplní a krásní.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoscopeOdhodlaně a s vervou, vstupujete do další duchovní fáze svého života. Nyní budete potkávat velmi zajímavé osobnosti na své cestě, budete zváni na zdánlivě nezajímavé akce, na kterých se ovšem vždy stane něco úžasného ba až kouzelného. Vaše duchovní poznání a s tím také vaše autorita a úctyhodnost vzejde na stupínku morálních hodnot. Objevíte uvnitř sebe opravdový klenot. Vnímejte každý den měsíce května, protože každý jediný den právě tohoto období, bude zázrakem vašeho poznání a vše vás přivede k opravdovému pochopení a přijetí sama sebe. Ku pomoci máte na své cestě andělů plné nebe. Nebojte se o nikoho ani sami o sebe.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoscopeSmyslem nadcházejících dnů, které vás už nedočkavě očekávají je, nechávat se překvapovat. Neukvapujte se a nesnažte se za každou cenu vše řídit, manipulovat ani křečovitě plánovat. Nechte vše krásné, co má přijít jen tak, se vyjevovat. Uvolněte se a nesnažte se za každou cenu nyní cokoliv měnit, čtěte, odpočívejte a usmívejte se. Nemusí se neustále dít velké věci, někdy síla a jedinečnost běžných dnů vás může přivést k pochopení, že ten blahodárný klid a oddanost přítomného okamžiku je tím nejkrásnějším co můžete prožívat. Nesnažte se s vypjetím svých sil aktivitu notně vyhledávat, protože jsou okamžiky, kdy pokud vydržíte v tichu naslouchat sami sobě, pak právě v takové chvíli může přijít něco překrásného k tobě.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte před sebou nelehké období, kdy budete nuceni přehodnotit své postoje a priority a také běžné zvyky. Už nic nezachrání vaše konejšivé cukrbliky. Nyní budete postaveni před holá fakta a bude nutné začít se jisto jistě rozhodovat a přestat přehlížet to, co už dávno měli jste vykonat. Jsou věci, které vám nevyhovují a negativně vás ovlivňují a vy je potřebujete dát do pořádku a přestat konejšit sami sebe, protože nikdo jiný za vás nevyřeší to, co je vyřešit potřeba. Pokud dokážete vědomě začít řešit a přestanete důležité přehlížet, přijde obrovská od vnitřního pnutí úleva. Po každé zimě přichází obleva a je potřeba uklidit dvůr od harampádí, které bylo pod sněhem ukryto a zapomenuto. Udělejte si pořádek ve svém životě především sami pro sebe.


Měsíční horoskop pro Střelce:

horoscopeNajděte odvahu a vyjděte ven ze své ulity, do které jste se uzavřeli. Máte kolem sebe mnoho lidí, kteří vás vždy a za všech okolností, rádi uvidí. Užívejte si hezkého počasí a vyjděte častěji ven a také mezi přátele, kteří vás rádi uvítají, přestaňte svoji existenci před světem kolem sebe tajit. Začněte si užívat pozornost a společnost, zábavu a radost a oslavujte, protože každý den je příležitostí k oslavě a k radosti sdílené s přáteli. Nebuďte otroky úklidu a domácnosti, požadavků lidí kolem se, ale uvědomte si, že je potřeba získat také svobodný čas sami pro sebe. Máte mnoho možností, jak využít čas a prostor, který můžete mít, pokud si jej sami pro sebe dokážete opravdu vzít a své potřeby nyní jemně prosadit.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoscopeMáte před sebou období úspěchu a příliv hojnosti a blahobytu. Pokud jste v posledních dnech měli obavy z toho, co nastane a zda se vaše časová a finanční investice zúročí, můžeme vás ujistit, že je vše v pořádku tak, jak být má. Vše spěje k tomu, abyste využili svoji vnitřní sílu a odhodlanost a nenechali jste se nikým tahat za nos. Vy víte, co máte udělat, věřte sami sobě a dejte na to, co cítíte. Jste v období, kdy se vašim rozhodnutím bude dařit, a všechna padnou na úrodnou půdu. Nyní je výborné období pro investice a rozvíjení podnikání.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNyní si neděláte s nikým a s ničím starosti, protože víte, že vše je tak jak jste si přáli a že svými myšlenkami tvoříte. Vaše myšlenky jsou pod svitem slunce jasnější a vaše sny zdají se krásnější. Jste a budete zamilovaní. Budete si užívat toho pocitu, kdy v lásce objímáte toho, kdo stejně tak jako vy jeho, miluje vás. Polibky, doteky, romantická vyznání a vzrušení. To je nyní pro vás připraveno, to budete prožívat. Budete se ruku v ruce procházet a na svět se usmívat. Jste a budete tak šťastni, že budete sami sebou a zapomenete cokoliv v touze po dokonalosti předstírat. Budete s láskou někomu ráno prostírat.


Měsíční horoskop pro Ryby:

horoscopeNeunikejte z prostředí rodiny a domova jen proto, že vám vadí situace taková, jaká nyní je. Rodina je skupina lidí, kde jeden druhého podporuje a bez očekávání a bez podmínek miluje. Když trápí se lidé v rodině, je dobré jim podat pomocnou ruku a dát svým blízkým pocit sounáležitosti. Vaši blízcí cítí, že jste se vzájemně izolovali, nyní je potřeba abyste znovu láskyplné vztahy navazovali. Věnujte pozornost svým blízkým, dejte jim pocit, že vám na nich záleží, protože vaše sounáležitost sejme z lidí kolem vás mnoho tíhy a zátěží. Každý otec, každá matka někdy láteří, ale jejich srdce bijí pro vás a rodina má opravdu táhnout za jeden provaz. Objímejte se navzájem, bude to velmi přínosné pro všechny z vás.

Více na www.hvezdanadeje.cz