beran.jpgBERAN: Přichází období, kdy budete propojeni sami se sebou, kdy budete vnímat sami sebe a nakloněn vám bude nejen celý vesmír, ale také andělů plné nebe. Vše, co si jen budete přát, budete v zápětí mít, stačí si jen přát, stačí chtít a všem možnostem a svým přednostem se otevřít. Vše je vám nakloněno nyní a vše se ve vašem životě v krásnější promění. Dojdete k důležitému uvědomění, že nikdo důležitější nežli vy sami nemá být a není. 

byk.jpgBÝK: Neztrácejte odvahu, neztrácejte hlavu. Vše co se ve vašem životě zamotalo, se brzy rozmotá a vše znovu dostane ten správný řád, budete mít dostatek optimismu a budete se na svět znovu smát. Někdy se věci musejí zamotat, aby člověk si uvědomil, že on jediný může vše do pořádku dát, někdy je potřeba si skrze nepořádek v životě pořádek udělat. Snažte se více svým blízkým lásky a náklonnosti věnovat, snažte se se svými blízkými více radovat a to, jak obohacujete svět kolem sebe si uvědomovat, máte dar lidem kolem vás život velmi obohacovat. 

blizenci.jpgBLÍŽENCI: Neztrácejte naději, že naleznete svoji jasnou hvězdu na své cestě, nyní jste unavení a vyčerpaní, ale budete se radovat. Nevzdávejte se, nepřestávejte za to, čemu věříte bojovat. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, nejste povinni se obhajovat. Máte své vize, svůj cíl a ten je potřeba sledovat. Ještě vytrvejte, snažte se dál, byť jste unaveni, protože výsledek brzy se ukáže a vše, co jste museli obětovat, se brzy zhmotní a váš život se vám odmění. Mějte trpělivost, už jen malé kroky a budete mít, co jste chtěli.

rak.jpgRAK: Jste nyní v kondici a jste plní světla a tvořivosti, lid kolem vás jsou vámi okouzlení, nyní je správné období k seznámení. Budete láskou omámeni, budete se dojímat, objímat, milovat a radovat. Není důvod se obávat, že budete a zůstanete sami na cestě stát, protože pokud ještě nemáte, potkáte partnera, kterého budete oddaně milovat. Vy, kteří jste již ve vztahu nyní, budete svými protějšky znovu omámení a poznáte nové a jiskřivé lásky mámení.

lev.jpgLEV: Nyní můžete pociťovat úbytek energie, je potřeba odpočívat, více spát a přestat se příliš vpřed hnát. Pokud budete ve spěchu a znavení takto nadále pokračovat, budete tím nyní velmi své zdraví ohrožovat. Vnímejte potřeby a rytmus svého těla, nebojte se uznat, že také vy nemáte tolik síly a oddejte se radosti, čtěte hezké knihy a nevytvářejte si sami pro sebe ve svém životě zbytečné starosti. Dovolte si odpočívat, dovolte si přiznat, že nejste neúnavní, naopak dejte svému okolí znát, že měli by vám lidé kolem vás více pomáhat. 

panna.jpgPANNA: Komunikace, velká dávka radosti a optimismu, kreativity a nadšení. Nebojte se oddat svým úvahám, snům a představám, protože vše se vám vyplní. Jen dejte si pozor na své chování ve společnosti, dávejte si pozor, abyste si vždy zachovali svou vlastní míru důstojnosti. S alkoholem zacházejte opatrně, neztrácejte svoji tvář, protože vaše nadšení, může vás vést až k tomu, že můžete
se zdát být namyšlení. Vše co se vám bude dařit realizovat, přijímejte s pokorou a vděčností, nepropadněte namyšlenosti.

vahy.jpgVÁHY: Pokud cítíte se sami a potřebujete více lásky, je důležité, abyste si uvědomili, že ji potřebujete dát sami sobě, více sami sebe vnímat, více sami sebe respektovat a sami sebe objímat. Zapomínáte na to, jak je důležité dávat prostor sami sobě, přemýšlet sami o sobě a pozitivně o sobě smýšlet, přestat ubližovat sami sobě a domněnky sami o sobě si vymýšlet. Jaké jsou vaše myšlenky, takový je váš svět. Pokud vy uvěříte, že si vše zasloužíte, pokud si hojnost, zdraví a lásku dovolíte, pak budete vše mít. Jen je potřeba opravdový obraz sebe sama v zrcadle zřít.

stir.jpgŠTÍR: Oddejte se vlastním snům, bezstarostnosti a nedělejte si s ničím zbytečné výdaje, ani starosti. Nyní je potřeba zamyslet se nad hojností. Záleží jen na vás, kolik hojnosti a blahobytu si do života vpustíte. Uvědomte si, že váš život je odrazem toho, jak vy sami o sobě smýšlíte. Uděláte nejvíc sami pro sebe, pokud si uvědomíte, že vše je možné, že můžete mít vše, co si jen budete přát. Jen je potřeba se zbavit starých pohledů na dávání a přijímání a své obavy o to, jak se k vám mají peníze dostat, rozpustit a andělům odevzdat.

strelec.jpgSTŘELEC: Uvědomění toho, že vy sami jste se dostali do situace, kterou řešíte nyní, to je to jediné, co může vaši situaci změnit. Usmívejte se, buďte pozitivní a snažte se věřit tomu, že vše se urovná, naplní, uklidní. Nepropadejte panice, nepropadejte negativnímu myšlení. Jste na dobré cestě ke štěstí a vše, co vás trápí nyní, se brzy vyřeší. Nyní je ideální čas na koupi nemovitostí, na změnu bydlení. Vše se bude velmi dobře dařit a vy dokážete se svou energií, pokud zůstanete pozitivní, dobře hospodařit.

kozoroh.jpgKOZOROH: Udělejte radost lidem kolem sebe, malou pozorností, dárečkem, květinou, nebo něžností. Tím, že budete druhé obdarovávat, tím, že budete se jim věnovat, tím podpoříte vlastní spokojenost a nebudete muset se bát, že budete sami na cestě vpřed stát. Láska, kterou rozdáte, se k vám vrátí, a vše, co mohlo by ohrozit vaše štěstí a pohodlí zvrátí. Vše se s láskou v dobré obrátí. Budete zdraví, milovaní, bohatí. Jen je potřeba vnímat, že máte lidi kolem sebe, které je potřeba objímat a milovat, láska je mocná a bude vás uzdravovat.

vodnar.jpgVODNÁŘ: Váš život je krásný a plný požehnání, zanechte proto žehrání. Vy sedíte a pláčete sami nad sebou bez ustání, přitom stačí vnímat vše, co je tu pro vás. Vnímejte všechny své možnosti a nepropadejte smutku ani své vlastní domýšlivosti. Svět se netočí jen kolem vás, a pokud budete více vnímaví k tomu, co všechno už máte, budete tu ještě více pro vás. Lidé vás mají rádi, chtějí s vámi trávit svůj drahocenný čas, a proto není dobré je zatěžovat tím, že něco není nebo nebylo přesně podle vás. Vše by se nyní nemělo točit jen kolem vás.

ryby.jpgRYBY: Nastává období kreativity, přívalu nové a pozitivní energii, radosti a štěstí a nyní vám bude mnohé dary dopřávat vesmír. Využijte toto období a udělejte si pořádek ve svých prioritách, ve svých aktivitách. Udělejte si pořádek kolem sebe, vyčistěte své domy a byty, a vylezte na světlo ze své ulity. Projevujte lidem kolem sebe city. Užívejte si život takový, jaký je nyní, nesnažte se lidi kolem sebe měnit. Snažte se každý okamžik svého života náležitě ocenit. Bude se vám dařit. Je důležité si uvědomovat svoji sílu a s ní dobře hospodařit.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také: