Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci dubnu, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoscopeJaro vneslo do vašeho života chuť uklízet, čistit, měnit a také si udělat pořádek sami v sobě. Vnímáte jisté vnitřní pnutí a tlak, který vás nechce nechat odpočívat. Potřebujete udělat zásadní změnu v životě, abyste se přiblížili sami k sobě a překročili jste své vlastní pochybnosti a své stíny. Začněte tím, že si uděláte pořádek ve svém domě či bytě, také okolo sebe. Osázejte zahrady a vykliďte staré garáže a kolny. Až to uděláte, pocítíte vděk, že můžete obdarovat druhé věcmi, které jste již sami dlouho nepotřebovali a někoho, kdo právě tyto věci potřebuje. Ze starých časopisů vytvořte nástěnku vizí a přání a usmívejte se na lidi kolem sebe. Do zaměstnání noste dortíky a květiny a radujte se ze sounáležitosti se všemi a se vším krásným kolem sebe.


Měsíční horoskop pro Býky:

horoscopeUvědomte si, jak je důležité věřit vlastní intuici, protože právě vaše intuice je pokladů plnou pokladnicí. Vnímejte tu hranici mezi rozumem a citem, ale nenechte se takovou hranicí omezovat. Snažte se nechat věci jen tak plynout, více důvěřovat, méně prověřovat. Pokud pochopíte, že život se nedá řídit jen rozumem, ale že je potřeba více citům naslouchat, změníte svůj vlastní směr a budete se dostávat více sami k sobě. To je cílem vaší cesty, nejsou to výkony v práci, ani nadité konto penězi. Je to láska, kterou dokážete projevovat sami sobě, a to bez podmínek. Zamyslete se nad tím, kdy jste naposledy chodili bosi po trávě, koupali se v potoce, nebo pobíhali v dešti? Nenechte se pohltit starostmi běžných dnů a udělejte něco, co by od vás nikdo nečekal. Odpoutejte se od svých starostí a problémů a uvolněte se. V klidu a v radosti se zastavte a vnímejte sílu takového okamžiku. Jako malé děti.


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoscopeToto období vám přináší na zlatém podnose vše, co si jen přejete. Po celý měsíc budete naplno prožívat pozornost lidí kolem sebe, příliv energie a blahobytu, úcty a radosti. Konečně si dopřejete nechat za sebou všechny starosti. Není důvod se strachovat, protože vše je nasměrováno tam, kam směřovat má, a to ku prospěchu vašemu a vaší spokojenosti. Užívejte si bez výčitek dle libosti. Prohlubujte své znalosti, jezte dobré jídlo, pijte dobré pití a usmívejte se prostě třeba jen proto, že vám nad hlavou slunce svítí. Vše bude a je v pořádku a vy se soustřeďte na své přednosti a netrapte se ničím ze svých nedostatků. Nikdo dokonalý nebude a není a vy se nyní nesnažte nic na sobě za každou cenu a nepřirozeně měnit. Snažte se co nejvíce své přednosti a krásu ocenit.


Měsíční horoskop pro Raky:

horoscopeJsou kouzelná slova, která pokud vyslovíte, tak jimi zároveň svoji budoucnost tvoříte. Zamyslete se nad tím, co opravdu chcete, kam opravdu směřujete. Poctivost, pokora a láska k životu jako takovému, to je velmi důležité, s tímto nebudou věci a situace tak složité. Uvědomte si, že jste to právě vy, kteří v každém okamžiku svého života tvoříte a že vše, co nyní prožíváte, jste také vy sami vytvořili. Proto je velmi důležité si uvědomovat své myšlenky, na které navazují vaše slova a skutky. Takto můžete vědomě tvořit, nebo bořit. Svoji vlastní osobnost zkrášlovat, nebo znetvořit. Uvědomte si, že tím že budete druhé obdivovat a pokud se budete s jinými lidmi neustále posuzovat, nikdy nebudete spokojení sami se sebou takovými, jací jste. Začněte se dívat sami na sebe, přemýšlet sami o sobě. Jste totiž jediným člověkem ve vašem životě, na kterém opravdu záleží a od kterého se vše odvíjí. Žijte svůj život, tak jak si vy sami přejete.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoscopeOčekávejte pokles energie, ale nebojte se, odpočinek vás přivede ke geniálním nápadům, které budete velmi dlouho zhodnocovat. Snažte se ani odpočinek nepodceňovat. Zamyslete se sami nad sebou a popřemýšlejte o tom, zda je opravdu nutné dělat vše na sto procent? Vždyť život není o dokonalosti, ale o radosti a o projevené vnitřní moudrosti. K tomu je potřeba se ztišit a podívat se sami do sebe. Zamyslet se nad tím, kam vaše další cesta povede. Už dlouhou dobu se snažíte dostat maximum sami ze sebe. Nyní nastal čas odpočinku a klidu. Nemyslete tolik na práci, ale na rodinu. Dopřejte si více klidu.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoscopeMáte před sebou krásné období jara a také mnohá bohulibá překvapení, která váš život ještě v krásnější změní. Lidé kolem vás, vás milují a v tomto období vám budou dávat najevo své náklonnosti. Hodně jste přemýšleli sami o sobě a pochopili jste, že je důležité být věrni sami sobě. Lidé kolem vás si vás váží a ví, že jste důležitou součástí jejich cesty, přinášíte pomoc, pochopení a pomáháte jim přijímat vlastní nedostatky jako přirozenou součást jejich osobnosti. Máte výjimečné schopnosti a ty se nyní budou projevovat a vy sami budete překvapeni, kolik práce dokážete a zvládnete udělat. Nyní je vhodné období měnit vše, co vám nevyhovuje, vše se bude velmi dobře dařit, proto nyní nepřestávejte se snažit. Co si nyní usmyslíte, toho také docílíte.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoscopeMáte výčitky, že jste neudělali něco, co nyní vnímáte jako to, co jste udělat měli? Uvědomte si, že jsou situace a chvíle, kdy je možné ještě napravovat a měnit. Pokud cítíte, že je potřeba se někomu omluvit, s někým se smířlivě domluvit a nekomplikovat situaci nikomu, ani sami sobě, pak jste na dobré cestě ke štěstí. Uvědomte si, že jen vy sami, jste schopni ukončit svá trápení a bolesti. Pokud vás něco tíží, udělejte maximum pro to, abyste překážky ze své cesty odstranili, abyste se omluvili a, s lidmi kolem sebe jste se s láskou domluvili. Vy jste pochybili a nyní je potřeba začít napravovat a lásku dávat bez podmínek kolem sebe všem, snažte se, nikdo není neomylný a vy budete moci chodit světem s úsměvem.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte vše, co jste si jen mohli ve svém životě přát. Máte dokonalé podmínky k tomu, abyste začali své sny a plány realizovat. Přijde nabídka odcestovat, přijměte ji a nezdráhejte se. Bude to cesta, která pro vás bude velmi důležitá a přínosná. Prožijete chvíle překvapení nad dokonalostí toho, co je, co není a také zakusíte svoji vlastní obrovskou moc a proměnu, dokážete velmi intenzivní myšlenkou měnit. Vaše síla byla velmi dlouho ukryta uvnitř vašeho srdce a nyní se ukáže a bude velmi silně působit, snažte se lidem kolem sebe přizpůsobit a učte se od těch, kteří vám přijdou do cesty. Naučíte se mnoho sami o sobě a budete tvořit silou vlastního přání a vlastní vůle. Rozhodně v tomto období vyhnete se smůle.

Měsíční horoskop pro Střelce:

horoscopeKomunikace je velmi důležitá a vy byste neměli tolik útočit na své okolí. Vnímejte bez předsudků dokonalost každého člověka a snažte se vidět na ostatních to nejlepší. Vidíte mnoho chyb a nedokonalostí kolem sebe, ale tímto ukazujete především sami na sebe. Snažte se nebýt tolik kritičtí, ale spíše láskyplní a lidmi, kteří rádi a s láskou nedokonalostem lidí kolem sebe s pokorou porozumí. Pokud budete chtít válčit s lidmi kolem sebe, zraníte tím především a jen sami sebe. Snažte se nyní být opatrní, ať příliš nezraníte lidi kolem sebe. Máte velmi silnou energii a tu je potřeba si zodpovědně kontrolovat, aby nepůsobila více bolesti nežli radosti. Projevujte své přednosti a ctnosti.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoscopeDlouho jste neprojevovali svoji vlastní kreativitu a nyní nastal čas se kreativně projevit. Zkuste něco, co jste doposud nezkusili. Vždyť život nabízí tolik možností a cest, kudy je možné se dát. Začněte zpívat, tancovat, malovat, sportovat. Vaše duše touží se projevovat a vaše tělo tím pookřeje. Vaše tělo bude ještě krásnější, pokud se duše uvnitř těla projeví a upřímně se usměje. Začněte si více hrát, uvolněte se, nejde o to, jen pracovat. Peníze jsou důležité, ale jsou i jiné možnosti, jak je získat nežli jen pracovat. Protože pokud začnete život a své okolí jinak obohacovat, bude vám vše vracet nazpět, vaše kreativita je důležitá pro tento svět. Máte velikou šanci ve všem, co si za své zvolíte, uspět. Zakusíte úspěch.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoscopeUsmívejte se, rozdávejte náruč plnou lásky a radosti, trhejte a jezte sedmikrásky. Život je krásný a probouzí se k životu, slunce svítí a je potřeba vnímat krásu všeho, hmyzu i kvítí. Vždyť co více si přát, nežli žít v míru a mít na koho se smát. Žijete v prostředí, kde není potřeba se ničeho bát a pokud se bát budete, pak budete své strachy a obavy do svého života jen vtahovat. Opakujte si, že vše je krásné a že život je plný krásných překvapení a možností a vy máte před sebou období plné radosti. Nechte plavat všechny starosti, stoupněte si bosými nohama do potoka a nechte odtékat vše, co již nepotřebujete, vždyť je tak krásně na této planetě! Vše bude takové, jak vy sami rozhodnete.

Měsíční horoskop pro Ryby:

horoscopeHvězdy vám nad hlavou svítí stejně jako každému jinému a pokud budete si něco přát, pak budete svých snů a přání stejně jako ostatní dosahovat. Jen je potřeba bez vytáček sami na sobě pracovat. Uvědomte si, že nikdo neměl svoji cestu k úspěchu jednoduchou a pokud něco chcete, pak si za tím jděte. Pracujte a konejte sami pro sebe, aby vy jste byli spokojeni, protože pokud budete spokojeni vy, pak všichni kolem vás budou z vás nadšení. Žádné výmluvy a začněte! Vy sami nejlépe víte, co chcete změnit a co je potřeba udělat, abyste prožívali nadšení sami ze sebe. Soustřeďte nyní svoji pozornost na proměnu sama sebe. Vaši andělé jsou u vás, povedou vás, jen je potřeba vědět co chcete. Nejsilnější myšlenka je ta, kterou pozitivně a jednoznačně konkretizujete.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Reklama