beran.jpgBERAN: V tomto období je potřeba dbát na své tělo, na to, aby vždy dostalo vše, co potřebuje a aby mělo podmínky k tomu, aby se řádně očistilo. Vnímejte vše, co konzumujete, pijte hodně čisté vody a v přírodě se procházejte. Objímejte stromy. Vše je nyní velmi důležité pro vaše zdraví, vše je nakloněno tomu, abyste všechny své neduhy, které vás trápí, léčivou energií živoucí přírody rozehnali. V přírodě budete objevovat všechny vaše vnitřní skryté poklady. Příroda zná léky na všechny neduhy a také pomáhá dostávat z hlavy splíny a chmury. Každý strom, který obejmete, dá vám spoustu energie a radosti. Sdělujte stromům, květinám i nebi své bolesti. Oni je pojmou a v lásce rozpustí.

byk.jpgBÝK: Buďte ohleduplní k lidem kolem sebe, pomáhejte, obdarovávejte a hlaďte všechny, kteří to potřebují. Lidé kolem vás k vám ruce natahují. Umíte pohladit, umíte dobře poradit a snažte vše, s čím se vám lidé svěřují udržet v tajnosti a nikdy nevyzradit. Tím, jak budete pomáhat lidem kolem sebe, budete dostávat také mnoho indicií sami pro sebe. Pokud začnete více dávat, budete také více dostávat. Nepřestávejte kolem sebe naději, lásku a radost rozdávat. Lidé potřebují lásku a potřebují soucit a pochopení. Nebuďte z toho, co se kolem vás děje zmatení. Láska je řešení. Láska je dar, který můžete bez limitu rozdávat, nemusíte za ni platit, stačí ji jen plnou náručí svému okolí předávat.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: Dejte svobodu svému rozletu, dejte prostor svému rozkvětu. Udělejte to, co jste již dávno chtěli udělat, začněte dělat to, čemu jste se již dávno chtěli věnovat. Rozšiřujte své vědomosti a znalosti, zdokonalujte všechny své přednosti. Pokud začnete na sobě pracovat, budete spokojeni sami se sebou a spokojený člověk může nejvíce své okolí obohacovat. Nyní máte možnost začít tanec svého života tancovat. Vaše svoboda je otázkou vašeho rozhodnutí, nenechte se nikým a ničím do ničeho nutit, nenechte si nic napovídat a nikým se balamutit. Máte svoji hlavu a svoji intuici. Věřte jí, protože vaše intuice je vaší pokladů plnou pokladnicí.

rak.jpgRAK: Kontaktujte lidi, se kterými jste prožili kus své minulosti a obdarujte je svou pozorností. Máte neustále mnoho věcí k řešení, jste velmi zaneprázdněni, ale je potřeba se na chvíli zastavit. Zamyslet se nad tím, že máte přátele a rodinu, že je potřeba jim část své pozornosti a času věnovat a uspořádejte oslavu, kde se budete z prostého bytí pod letním sluncem u stolu zdobeného květinami společně nad krásou života dojímat a radovat. Život má se žít, život má se oslavovat. Je plný zvratů a obratů, ale nakonec vždy dopadne ku prospěchu vašemu, k vaší radosti a vy na takové cestě získáváte náruč plnou modrosti. Nepochybujte a věřte tomu, že vše je dokonalé, zanechte všech pochybností.

lev.jpgLEV: Dívejte se do letního nočního nebe, posetého hvězdami a sněte si své sny, protože připraveny nyní splnit vám každé přání jsou hvězdy. Také vy máte nad sebou své vlastní šťastné souhvězdí a nyní budete spokojeni sami se sebou, budete si budoucnost plánovat a budete se radovat. Jen je důležité udržet si svou vlastní energii pro sebe a zbytečně se tím, co nemůžete změnit, nezatěžovat. Naučte se s hvězdami, s anděly a vesmírem komunikovat. Váš život je požehnaný a vše je dokonale načasováno, je absolutně dokonalé každé ráno. Stane se jen to, co má se stát a proto je důležité, si krásu všech těch okamžiků každý den, uvědomovat. Na nic a na nikoho si nestěžovat, stížnostmi nakonec budete jen sami sebe nejvíce obtěžovat.

panna.jpgPANNA: Oddělujte práci a své soukromí, nenechte si příliš svoji práci do soukromého života zasahovat. Máte sklony sami sebe přetěžovat. Důležité je, se zastavit, uvědomit si, že je potřeba zvolnit a na nikoho a nic si nestěžovat. Vaše stížnosti mohou lidi kolem vás velmi obtěžovat. V tomto období je potřeba si uvědomit, že jste zodpovědní sami za sebe a přestat naříkat a ukazovat na lidi kolem sebe jako na viníky. Začněte se změnami sami u sebe. Pokud dokážete se zastavit, odpočívat a vnímat sami sebe, přijdou skvělé nápady, které vám budou seslány samotným nebem. Máte nyní mnoho andělů kolem sebe. Žádejte je o pomoc, žádejte je o podporu, vše budete mít, jen je potřeba v sílu nebe opravdu uvěřit.

vahy.jpgVÁHY: Neváhejte být odvážní a začněte se změnami ve svém životě právě teď! Nebojte se změn, které jste beztak již dávno chtěli udělat. Myslete na to, že udělat zásadní změnu v životě nebylo jednoduché pro nikoho a právě proto, jsou na vrcholu své vlastní spokojenosti a blaženosti jen ti nejvytrvalejší. Máte v sobě dostatek síly i odhodlání, jen je potřeba si je uvědomit. Každá malá změna, kterou uděláte sami pro sebe, bude mít ve vašem životě o obrovský vliv na splnění velkých snů a přání. Jste dobrými společníky, jste důvěryhodnými zpovědníky. Lidé vás mají rádi a jsou vámi rádi obklopeni, proto je důležité nyní sami sebe realizovat, aby lidé kolem vás mohli i nadále to všechno co na vás milují, nadále obdivovat.

stir.jpgŠTÍR: Pokuste se nyní vnímat svět kolem sebe více citem, než rozumem. Pokud otevřete své srdce a vpustíte jemnost a vřelost do svého života, budete sami překvapeni tím, jak vše může přirozeně, jemně a bez překážek plynout cestou ke spokojenosti. Uvědomte si, že je zbytečné se rozčilovat, že je zbytečné se snažit lidi kolem sebe jinými udělat. Že jste to jen vy sami, kteří musíte přijmout zodpovědnost a sami na sobě pracovat. Pokud se vám něco nelíbí, nebojte se reagovat, není nutné nechat si něco nařizovat, ani se tomu, co necítíte jako správné podřizovat. Ovšem je důležité klid a úctu si ve všech směrech vůči ostatním zachovat.

strelec.jpgSTŘELEC: Dostanete nabídku, která se neodmítá. Odcestujte a udělejte vše proto, abyste získali čas sami pro sebe, kdy budete moci přemýšlet sami o sobě, vzdělávat se a získávat nové potřebné informace. Pokud dokážete najít prostor sami pro sebe a začnete si své vlastní myšlenky zapisovat, budete si mnohem více sami sebe uvědomovat. Tak docílíte toho, že zjistíte, co opravdu potřebujete vy a co děláte jen kvůli očekávání někoho jiného. Začněte být opravdu sami sebou. Neohlížejte se na potřeby svého okolí, pokud to není bezpodmínečně nutné. Nyní je potřeba zahledět se do svých vlastních očí, aby nebyly smutné. Aby jiskřily štěstím a radostí, dělejte si malé i velké radosti.

kozoroh.jpgKOZOROH: Nyní budete jako magnet opačné pohlaví přitahovat, přichází období, kdy bude velmi snadné se seznamovat. Budete vtipem hýřit, budete si užívat a oslavovat, jen je důležité nezapomínat na to, že je potřeba také poctivě pracovat. Neopomíjejte své povinnosti a také věnujte své rodině dostatek pozornosti. Toto krásné období svádí k tomu, trávit čas zábavou a veselím, ovšem je potřeba vyváženost udržovat. Život není jen o tom, se veselit, ale také zodpovědně tvořit a pracovat. Můžete vše dobře skloubit, pracovat, plnit si povinnosti i oslavovat. Pokud budete to, že je všeho s mírou dobré dodržovat, nebudete muset řešit nepříjemnosti ve svém zaměstnání a nikdo nebude nucen vám nic nařizovat.

vodnar.jpgVODNÁŘ: Buďte opatrní ohledně investic a snažte se nyní příliš neriskovat, hvězdy vám nyní nejsou příliš nakloněny a mohli byste na svých investicích prodělat. Vnímejte více to, co se děje kolem vás, protože vše je jen a jen o vás. Ještě před tím, než budete řešit otázku práce a podnikání, udělejte si pořádek ve své hlavě a ve svých myšlenkách. Ujasněte si, co je motivací pro vaši investici. Snažte se do svého konání vložit více dobra pro celek jako takový, pak se vše jak si přejete, opravdu vydaří. Každý člověk, který naučí se nejen hlavou, ale také srdcem investovat, potřebné podporovat a pomáhat. To je nejlepší cesta jak otevřít se božské hojnosti a opravdu hodnotně prosperovat. Změňte zaměstnání, pokud bude vás to naplňovat.

ryby.jpgRYBY: Najděte si klidné místo sami pro sebe a začněte si zapisovat vše, co byste rádi změnili, nebo napravili ve svém životě. Začněte na sobě více vědomě pracovat a začnete si všechny své poznatky o sobě, o změnách a o svých přáních zapisovat. Díky tomu se budete sami v sobě lépe orientovat. Díky tomu, že si uděláte sami v sobě pořádek, budete mnohem lépe a efektivněji svých cílů dosahovat. Váš život je požehnaný a dostanete vše, co si jen budete přát, vše, co jen budete potřebovat. Budete mít podporu svého okolí, ať rozhodnete se pro cokoliv. Láska bude vroucí a plná emocí, štěstí je za dveřmi a vy se nebojte vykročit a jít směrem tam, kam vás srdce táhne. Protože je důležité si uvědomit, že každý svému životu jako král vládne.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama