Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci červnu, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoscopePřátelství, která udržujete, jsou krásná a vůči vám poctivá a nezapomínejte, že také vaše přízeň a slova vůči přátelům měla by zůstat uctivá. Snažte se nehodnotit lidi kolem sebe, pochopte, že nikdo dokonalý není a nesnažte se v tomto období na lidi poukazovat, nebo zůstanete sami a osamělí, protože jste chtěli dokonalost od lidí kolem sebe, to neplatí jen o přátelích, ale také o partnerech, které máte vedle sebe. Někdy propadáte kritičnosti, hledáte cestu jak druhé napomínat, ale měli byste nyní více individualitu lidí kolem sebe vnímat. Pokud budete se svými přáteli sdílet jejich radosti, ale také starosti, pokud dokážete přehlížet jejich nedokonalosti, stane se váš život nyní opravdovou radostí.


Měsíční horoskop pro Býky:

horoscopeOdhodlanost a vnímavost k vlastním potřebám vám nyní nechybí. Jednáte uváženě a neděláte chyby. Každý z vás udělá, co slíbí. Věříte ve své sny a ve svá přání a nyní naplníte všechna svá o nich očekávání. Vyplatí se tvrdá práce, ranní vstávání. Vše bude zúročeno a bude vám radost přinášet, nemusíte se bát nyní konat a peníze větší investovat. Budete ze všeho, co uděláte profitovat, a v tomto období se vyplatí ze svého pohodlí pro své sny, kus obětovat. Lidé kolem vás budou vás obdivovat.


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoscopeČlověk, který umí snít a věří ve své přednosti, je vždy o krok napřed ke své krásné a naplněné budoucnosti. Nebojte se, brzy se vyřeší vaše starosti, každý člověk nějaké má a vy se snažte nyní myslet na přání svá. Ujasněte si, co je pro vás opravdu důležité, co je potřeba změnit a v čem naopak je potřeba pokračovat a vytrvat. Nenechte se zmatkem a obavami do osudí strachů a obav vtahovat. Nemusíte opasky utahovat. Vnímejte pohostinnost Vesmíru a důvěřujte tomu, že vše je tak jak má to být. Že se jen musíte zastavit a přehodnotit, co je důležité a co není a změnit svých hodnot a priorit postavení.


Měsíční horoskop pro Raky:

horoscopeKlid, mír a harmonie je potřeba nyní, uvědomte si, že nejste dostihový kůň a donuťte sami sebe k zastavení a potřebnému zamyšlení. Máte tolik povinností a práce, kterou jste sami sobě určili, že nyní nemáte sami pro sebe volnou chvíli. I dostihový kůň musí poznat, kdy je potřeba zastavit a kdy je v cíli. Uvědomte si, že kolem vás svět bude fungovat tak, jak má, i ve chvíli, kdy se zastavíte, kdy si odpočinete a mnohé si uvědomíte. Málo sami se sebou ve své duši nyní sdílíte. Udělejte si čas sami pro sebe, uvědomte si, že to, co uděláte sami pro sebe je investicí do vaší šťastné budoucnosti a přestaňte být mnoha povinností otroci. Povinnosti mohou být někdy kruté, jako žraloci. Pokud nebudete odpočívat, budete svůj klid a radost hluboko pohřbívat. Zkuste se zastavit a jen tak se na svět kolem sebe usmívat a více jej vnímat.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoscopeNedostatek sebelásky a sebe-přijetí nyní, vám dává pocit, že nic tak jak má být není. Vše je však jen o vás a o tom, nakolik dokážete samy sebe milovat, nakolik dokážete sami o sebe pečovat. Pokuste se podívat sami na sebe, pohladit se a pochválit, ocenit vše, co jste v poslední době zvládli a dokázali. Protože je toho mnoho, máte milující lidi kolem sebe, vytvořili jste mnoho dobrého, tak se přestaňte trápit tím, že chtěli jste více, protože vy se za své sny dokážete přeci rvát jako lev, jako lvice. Vy neznáte lásky hranice, obdarováváte láskou lidi kolem sebe a zkuste nyní tou všeobjímající a bezpodmínečnou láskou, obdarovat také sami sebe. K tomu vám bude dopomáhat na požádání andělů plné nebe.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoscopeVaše nejkrásnější přání se stávají skutečností, nalezli jste své světlo a vnímáte vlastní stín a víte, že jedno bez druhého nemůže být, že každá mince má dvě strany a že černá a bílá jsou krásné právě dohromady. Ujasněte si své plány a sny do dalšího období a nezapomínejte odpočívat, protože slunce hřeje a dává mnoho inspirace lidem, kteří pod ním sedí a na jeho odraz do vody s láskou hledí. Snažte se nyní psát, malovat a jakkoliv kreativně se projevovat. Užívejte si svoji rodinu, své přátele a s pokorou a vděčností za každý nový den uléhejte do své postele. Život sám o sobě je veliký dar a hodnota, a pokud si toto uvědomíte, nikdy nemůže vás pohltit samota, ani prázdnota.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoscopeKomplikované není vaše okolí, komplikovaní jste vy, a pokud dokážete pochopit, že jen vy sami můžete udělat vstřícný krok kupředu, že můžete tím změnit celý svět, bude to poznání, které může vám jen a jen prospět. Nechtějte za každou cenu svoji pravdu, nechtějte za každou cenu uspět. Buďte poctiví sami k sobě a otevřete oči, umíte také zaútočit, ne vždy kolem vás bude se vše točit. Buďte s láskou připraveni poslouchat, neobviňujte druhé, ale poslouchejte. Dozvíte se mnoho. Záleží jen na vás, nakolik se sami nad sebou poctivě zamyslíte. Nebude vždy vše jen tak, jak si vy sami usmyslíte. Snad se ani v tuto chvíli nezlobíte.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoscopeOdvážnému štěstí přeje a každý, kdo se upřímně na svět kolem směje, tomu bude dopřáno. Přivítejte s radostí každé ráno. Máte před sebou období požehnání a není důvod se prožitkům radosti ze strachu bránit. Vždy je proč se radovat, vždy je důvod se smát a lidem kolem sebe najevo svou úctu, lásku a náklonnost dát. Pokuste se nastolit ve svém životě řád. To vám pomůže vpřed systematicky postupovat a svých snů a vizí snadněji dosahovat. Vaše láska a poctivost k sobě samým vás vyvede z pochybností, zda jste dost dobří, zda jste hodni lásky a k pochopení, že sebeúcta a sebe-přijetí je důležité pro naprosté uspokojení. Začněte knih čtením, které přivedou vás na cestu duchovního vědění.


Měsíční horoskop pro Střelce:

horoscopeProstor a svobodné nadechnutí, je pro vás nyní na prvním místě. Nenecháte se nikým a ničím omezovat, protože víte, že to beztak nikdo neocení. Úspěch je být sám sebou a vnímat svoji vlastní hodnotu a hranice a vy už nechcete být na cestě lidí kolem sebe jen pokladnice, nebo odpočinková a občerstvovací stanice. Pochopili jste, že jen vy sami můžete si dovolit, nebo zakázat, že nikdo kolem vás nemá právo vám určovat co ano a co ne a nyní vše dobré z vašeho jednání vyvstane. Kdo upadl, ten vstane a nic se neděje, důležité je, nevzdávat se naděje. Vaše štěstí se na vás usměje. Zůstaňte se sebou samými ve spojení, a nepřestávejte vnímat ve svém životě důležitost svého postavení. Opravdu ač zní to směšně, nejste stánek s občerstvením.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVůdcovství máte v krvi a nyní se potřebujete více projevovat, protože vaše síla v tomto období začíná zesilovat. Máte schopnosti, které mohou lidi kolem spojovat a ve jménu velkých věcí se propojovat. Přemýšlejte, jak můžete být prospěšní lidem kolem sebe, zvířatům, nebo této planetě a udělejte něco, co prospěje této planetě. Máte schopnosti velkých vůdců, a pokud něco opravdu chcete, pak svých snů také dosáhnete. Udělejte něco, kde zúročíte své schopnosti a uvidíte, kolik lidí kolem vás je připraveno pomáhat a organizovat pro dobro někoho jiného. To vám bude dávat pocit důležitosti a rozpustí vaše případné o sobě samých pochybnosti. Vždyť lidé s dobrým srdcem na pravém místě, nejsou na tomto světě samozřejmostí.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVe vztazích nyní dochází k přílivu lásky a porozumění, pokud jste cítili potřebu klidu a harmonie, pak právě každý z vás svůj pocit naplnění a uspokojení prožije. Vaše vztahy a láska jsou zdrojem vašeho štěstí a nad vámi bdí nejen andělé, ale celý vesmír. Vaše přání, pokud budou protkána láskou a porozuměním se naplní a odhalí se vaši tajní nápadníci. Pokud nejste sezdaní, nebo zadaní. Pokud ve vztahu žijete, dojde k harmonii a propojení a vy oba si uvědomíte, že jste jeden pro druhého stvoření. Myslete na své partnery a sami na sebe, uvědomte si, že můžete čerpat neomezené množství všeobjímající lásky nejen sami pro sebe, ale také pro lidi kolem sebe.


Měsíční horoskop pro Ryby:

horoscopeMyslete nyní na své zdraví a na důležitost pravidelného stravování, aby nedošlo ke ztrátě energie a k vyčerpání. Máte mnoho starostí a povinností a vaše životospráva nyní jaká být by měla, není. Toto období je plné ovoce a zeleniny, proto myslete sami na sebe a nezapomínejte dbát na sebe. Pokud budete cestovat, neustále něco konzumujte. V tomto období působí na vás více zemská energie a bere vám sílu, proto čerpejte z kvalitních potravin energii zpět. Očistěte své tělo a přemýšlejte, jak mu můžete nyní maximálně prospět. Pijte dostatek vody, dbejte na vitamíny a dostatek vlákniny, ať prožijete ve zdraví a plní síly teplé prázdniny.

Reklama