BERAN: Láska, láska, láska, to je téma pro vás. Budete se zmítat v láskyplném opojení, láska bude neustále kolem vás a bude nosit mnohá přestrojení. Pokud ještě svoji lásku nemáte, pak ji jistě potkáte. Pokud svoji lásku máte vedle sebe, prožijete chvíle, kdy si znovu ujasníte to, že je správné, že jste vedle sebe. Máte nad hlavou hvězd plné nebe, andělé nad vámi bdí a jsou tu pro vás, užívejte si tu všudypřítomnou lásku, přijímejte ji, rozdávejte ji a buďte veselí. Vše, co si jen přejete nyní, se vám vyplní. Jen snažte se být za všech okolností ohleduplní, není dobré myslet jen na své potřeby a sami na sebe, nejste jen vy a vnímejte také potřeby lidí kolem sebe.

BÝK: Myslete sami na sebe, vnímejte své vlastní potřeby a nebojte se je vyjádřit. Pokud dokážete komunikovat se svými partnery, rodinou i přáteli více otevřeně, budete mít vše, co si budete přát i to, co budete opravdu potřebovat. Nebojte se požádat o pomoc lidi kolem sebe, nestyďte se za to, že nejste dokonalí a že nemůžete vše sami zvládnout tak, jak byste chtěli. Odpočívejte a zůstávejte každou neděli, dlouho v posteli. Lidé kolem vás od vás neočekávají to, že budete dokonalí, rádi vám pomohou i poradí. Jejich útěcha vás po duši pohladí. Uvědomte si, že nemůžete ani vy, ani nikdo jiný, být dokonalí.

BLÍŽENCI: Strháváte na sebe zbytečně mnoho pozornosti. Upokojte se, a snažte se ztišit. Zkuste více vnímat lidi kolem sebe, než jen sami sebe. Máte mnoho pozornosti, máte vše, co potřebujete. Někdy neuškodí, když jen tak v tichu s okolím a nejlépe s přírodou splynete. Vyjděte si do přírody, vnímejte tu krásu, meditujte v ní, poslouchejte stromy. Pokud ztišíte svůj hlas, může promluvit vaše duše. Zkuste být tiše. Vaše duše vám začne vyprávět vše, co si přeje a co potřebuje, ujasníte si, kam máte ve svém životě pokračovat. Ujasníte si, co si doopravdy přejete. Býváte hluční, ale jen proto, že se uvnitř své duše, málo smějete. Snažíte se tak vzdálit vlastní samotě.

RAK: Vnímejte všechna požehnání kolem sebe, vnímejte vliv andělů na váš život i na životy lidí, které máte kolem sebe. Vnímejte také sami sebe. Důvěřujte tomu, že vše, co se děje je takové, jaké to je dokonalé. Že vše se děje proto, abyste vy byli spokojeni, aby došlo k tomu, co si opravdu přejete nalezení.  Možná je dobré změnit zaměstnání, možná je potřeba začít se s jinými lidmi stýkat a přestat naříkat. Začít přijímat a přestat odmítat. Vše je v pořádku, tak, jak být to má. Jen je důležité, aby vaše cesta byla v souladu s tím, co chcete vy, abyste jen slepě neplnili lidí kolem sebe, jejich potřeby. Postavte sami sebe do popředí a zkuste také změnit prostředí.

LEV: Nebe plné hvězd máte nad hlavou, tak ji zvedněte a na tu krásu se podívejte. Netrapte se ničím z toho, co nezměníte a zamyslete se nad tím, co změnit můžete.  Vše má nějaké řešení a snažte se, aby život byl potěšení, ne trápení. Nakonec je vždy vše jen o tom, co uděláte sami pro sebe, jak dokážete sami sebe ocenit a nakolik dokážete vnímat své anděly kolem sebe. Jsou vám nyní nakloněni, jsou tu pro vaše přání připraveni. Jste a vždy jimi budete obklopeni a nyní mají pro vás velké překvapení. Budete nadšení. Vše bude krásné a plné radosti, tak si nedělejte z ničeho zbytečné starosti, věřte božské moudrosti, že vše je dokonalé takové, jaké to je. Že jde především o to, jaké budete k situacím kolem sebe, zaujímat postoje.

PANNA: Zůstaňte pokorní, skromní a ohleduplní. Vše se vám plní a bude i nadále, máte před sebou krásné období plné pozornosti, lásky a také velkou lekci sebelásky. Vnímejte sami sebe jako božské stvoření, jako světlo a požehnání. V rozletu vám nyní nic a nikdo nezabrání. Budete mít vše, sami budete se nad tím podivovat. Lidé kolem vás, budou vás obdivovat. Budete mít neustálou ochranu andělů kolem sebe, kteří budou plnit všechna vaše přání. Neztrácejte sílu ani odhodlání, vnímejte své myšlenky a slyšte svá vlastní slova, nejdůležitější je aby vše bylo plné lásky a rozpuštěna byla veškerá zloba. Není dobré trápit se tím, co bylo v minulosti, naučte se vnímat kouzlo okamžiku teď a tady, v přítomnosti.

VÁHY: Láska, radost a štěstí. Nakloněn vám je celý vesmír. Jste zaplaveni láskou a odhodláním, všechny své blízké za všech okolností chránit. Máte dostatek síly a energie a každý z vás, si nyní kus svého velkého štěstí prožije. Vše, co by vás jen mohlo bolet a trápit, rozpusťte. Radujte se, nikdo z vás neví, jak dlouho bude moci pobývat na této planetě. Každý den a každý okamžik je požehnání a je zbytečné se vracet k minulosti, zanechte naříkání. Láska, která je ve vás je nevyčerpatelná, je jí nekonečně mnoho pro všechny. Tak ji rozdávejte, milujte se, objímejte se a dojímejte se. Užijte si toto období, kdy žena je jako královna na plese, kdy ji muž, jako její princ v náruči ke štěstí donese.

ŠTÍR: Nepropadejte přesvědčení, že vám bylo něco odebráno, upřeno, nebo že došlo k nějakému ukřivdění. Máte naprosto vše, co si jen můžete přát, jen je potřeba se na svět kolem sebe střízlivějším pohledem podívat. Máte vysoké nároky na lidi kolem sebe, ale nejste ochotni vidět realisticky sami sebe. Snažte se lidi kokem sebe méně napomínat a kritizovat, snažte se naopak na lidech vidět jen to nejlepší a snažte se v lidech kolem sebe také to nejlepší podporovat. Nevzdorujte, podporujte, chvalte a s lidmi kolem sebe se radujte. Vždyť život není jen práce a píle, je také důležité se radovat z maličkostí a z každé krásné a jedinečné chvíle. Nesoustřeďte se na druhé, ale na své vlastní cíle.

STŘELEC: Opusťte postoje plné kritiky a předsudků, zanechte všech o druhých posudků. Lidé jsou úžasní a dokonalí ve všem co dělají, každý se učí něčemu jinému, každý něco tají. Vnímejte lidi kolem sebe, jako jeden svět, kde jste všichni propojeni, muži i ženy. Všichni jsou vaším zrcadlem a vašimi učiteli, uvědomte si, že také vy nejste dokonalí. Vaše nadřazenost dobrá není, je dobré si uvědomit, že někdy věci nejsou, jaké se zdají. Buďte ohleduplní k rozdílnosti lidí, k jejich nedostatkům i hodnotám, které se s vašimi neshodují. Protože jsou to vaše předsudky, které vás od lidí okolo vás oddělují. Pokud vy přijmete lidi kolem sebe, takové, jací jsou, pak andělé vaše starosti na svých křídlech odnesou. Snažte se komentovat dění kolem sebe s větší noblesou.

KOZOROH: Odpočívejte a radujte se z krásného počasí, život není jen o práci a o vzdělání. Je také o uvolnění o radosti, uvolněte se, protože již nyní z přepracovanosti, propadáte zlosti. Je důležité rovnováhu ve svém životě udržovat, nejen studovat, pracovat a starat se o všechny kolem sebe. Důležité je, vnímat své tělo, jeho potřeby a také myslet více na to, že je potřeba odpočívat a z krásných dnů se radovat. Uvolněte se a začněte se lépe stravovat. Více spát a dát svému odpočinku řád. Pokud budete se dlouhodobě zatěžovat, budete si brzy na bolest těla stěžovat. Komunikujte více sami se sebou, s tím, co vaše tělo i duše potřebuje, zbavte se zátěže, vaše tělo již odpočinek potřebuje.

VODNÁŘ: Nyní se bude dařit vašemu podnikání, možná změníte profesi. Vše bude krásné a dobré a vy budete mít za sebou ve všem svém konání andělů procesí. Láska, radost a požehnání, to vše bude tu pro vás k dostání. Podstatné je, vidět jen to důležité a tomu svoji energii věnovat, a ničím, co důležité není se nezatěžovat. Lidé kolem vás mají tendenci vás zatěžovat, ovšem vy si potřebujte nechat energii pro sebe, pro svoji rodinu a pro svoji práci. Ujasněte si priority a hodnoty, protože pokud budete mít vše správně nastaveno, vše se vám bude dařit a bude nad vámi jen slunečno, nikoli zataženo. Rozpoznávejte, kdy je potřeba pomoci lidem kolem sebe a kdy mají vůči vám lidé jen z pohodlnosti tuku nataženou.

RYBY: Jste sami se sebou spokojeni a je to tak správně. Nyní budou mít tento pocit jak muži, tak ženy. Uvolněte se a vnímejte všechna požehnání, vnímejte svoji krásu i předosti a neřešte žádné malichernosti. Máte tendence řešit hlouposti. Pokud si uvědomíte, jak moc naplňující život máte, jak moc jste dostali do vínku, pochopíte, že nic vás netrápí natolik, abyste byli smutní. Nechte odejít všechny bolesti i starosti a radujte se ze své dokonalé nedokonalosti. Vnímejte své přednosti, ovšem vyhýbejte se zbytečné nadřazenosti a okázalosti. Je velmi důležitá pokora, protože pýcha umí být potvora. Pýcha předchází pád a to je potřeba si opakovat pořád dokola. To, že jste úspěšní, krásní a jedineční by nikdy nemělo vést k tomu, že budete neuctiví a nevděční.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama