Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci červenec, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoscopeÚspěšný start tohoto měsíce, ženy budou dostávat kytice, muži budou oceněni v práci a vše bude zalité sluncem a krásné. Není nic, čeho bylo by potřeba se obávat, stačí se běhu života samotného oddávat. Velké štěstí přinese tento měsíc do partnerství všem, kteří budou zasnoubeni, nebo ženám, které se budou vdávat. Červenec je měsíc štěstí pro toto znamení zvěrokruhu a vše se krásně spojí do světelného energetického kruhu. Hodně štěstí na vaší cestě, a to především ženichovi a jeho nevěstě.


Měsíční horoskop pro Býky:

horoscopeMáte nakročeno k řešení všech komplikací, které se na vaší cestě za poslední týdny nakupily. Vše se vyjasní, bude vysvětleno a objasní. Budete šťastní. Uvědomte si, jak jste úžasní, talentovaní a krásní. Pokud budete si vědomi svých předností, dokážete také využívat svého potenciálu a všech možností. Všechen strach a pochybnosti se rozpustí a budete se objímat s lidmi, které máte rádi. Budete hojně obklopeni kamarády, kteří neotočili se k vám ani v těžkých chvílích zády.


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoscopeSvoboda a klid, úleva od pracovních povinností a užívání si dennodenních malých i velkých radostí. Úsměvy a smích ratolestí. To je to, co vás čeká nyní a nic a nikdo vám váš klid nevezme a vaši realitu nezmění. Budete tím, co přinesou další dny nejen nadšení, ale také okouzleni. Vnímejte pozitivitu a krásu vašeho života, toho, kolika dary byli jste obdarováni a kolik hojnosti máte, protože ne často si toto uvědomujete a zbytečně někdy si povzdychnete, vždyť je tak krásně na tomto světě. Věnujte pocit vděčnosti této planetě.


Měsíční horoskop pro Raky:

horoscopeDlouho jste hledali to, čemu byste se mohli věnovat, v čem byste mohli opravdu vynikat a excelovat. Nyní nastal čas ještě více energie a pozornosti svým snům věnovat. Pokud nyní budete si své sny vizualizovat, pokud budete pozitivní afirmace odříkávat, budete si nyní v tomto období vše velmi snadno přitahovat. Začněte si to, na co myslíte, o tom, o čem přemýšlíte opravdu uvědomovat. Negativní myšlenky budou vás jen zpět stahovat. Je důležité číst pozitivní knihy plné motivace a v jejich společnosti strávit volné dny, abyste pochopili zákon přitažlivosti a toho, že máte vše na dosah, ale také svých myšlenek a přesvědčení skutečný dosah.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoscopeMožná máte pocit, že nyní není vše takové, jak jste si představovali, ale vězte, že vše je jen zkouška vašeho odhodlání. Nakolik dokážete projevit houževnatost a sílu, abyste dosáhli a obhájili to, co chcete? Přeci se hned při prvním klopýtnutí nezastavíte. Pokračujte v tom, čemu věříte, a nebojte se říkat, co si opravdu myslíte. Začněte vnímat své potřeby a bojujte sami za sebe, protože máte právo žít život, tak jak se líbí vám a jak si vy ve skutečnosti přejete. Někdy je potřeba začít vnímat své vlastní potřeby a nenechat se zastrašovat, máte právo, se tak jak vy si přejete žít a nemusíte se obhajovat.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoscopeVaše sny a ideály se naplnily a vy nyní věnujte čas a péči sami sobě. Začněte cvičit, zdravě se stravovat, svému tělu především péči věnovat. Vždy je co zdokonalovat a je potřeba své tělo hýčkat, rozmazlovat a plně o něj pečovat. Vaše tělo je nedílnou součástí všeho, co prožíváte a je důležité mu poděkovat. Dovolte si jej svěřit do rukou odborníků a přemýšlet o tom, jak můžete mu ještě prospět a co pro něj můžete ještě udělat. Nyní se bude vaše tělo snadno všech škodlivin zbavovat, snažte se také svoji pleť dobře hydratovat a výživovými doplňky všechny jeho funkce zdokonalovat. Investice do vašeho zdraví není nikdy zbytečná.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoscopeDokonalost je krásná, ale neměla by se z ní stát posedlost. Snažte se více vnímat krásu vlastní duše i těla, a přestaňte sami sebe tolik kritizovat, nehledejte na sobě chyby, ale snažte se chválit a sami sebe více a bezpodmínečně milovat. Lidé jsou vámi často okouzleni, máte přirozený dar okouzlující být, přestaňte od sebe tolik chtít. Dokonalost neexistuje a čím více budete se o ni snažit, tím více se budete sami sobě a své přirozenosti vzdalovat. Uvědomte si, že krásný je člověk právě ve své nedokonalosti, že nejdůležitější je projev srdečnosti, upřímnosti a láskyplné lidskosti.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoscopeKomplikované vztahy jsou pro vás nyní náročné a těžko se orientujete v tom, co vy sami vlastně chcete. Jste obklopeni mnoha lidmi, slýcháte nepřeberné množství názorů na to, co je správné a co není, ale vy si potřebujete uvědomit svá vlastní přání a své vlastní potřeby a chtění. Čím více lidí je kolem vás, tím více cítíte se osamělí. Proto je potřeba uzavřít se na čas sami do sebe a ujasnit si co chcete a co si nepřejete, a přehodnotit kým se to vlastně obklopujete. Zda jsou to lidé, kteří jsou s vámi a vždy vás podpoří, nebo zda za vašimi zády vás obraz znetvoří. Zda o vás všichni opravdu s úctou za všech okolností hovoří.


Měsíční horoskop pro Střelce:

horoscopeKrásné období plné radosti, plodnosti a hojnosti. Nic vám nezabrání v krásném snění a slunných dnů si užívání. Jste plní energie a přejete si naplnit své ideály a svá očekávání, čeká vás mnohé včetně cestování. Nechte se unášet na vlnách života a překvapení, překážkou vám na cestě nikdo a nic není. Jen vy sami můžete svoji realitu měnit a důležité je, aby hnacím motorem byla čistá a bezpodmínečná láska, kterou budete projevovat a tím sami sobě žehnat a sami sebe posilovat. Co dokážete projevit a kolik lásky rozdáte, tolik také zpět dostanete.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVnímáte, že býváte středem konfliktů lidí kolem sebe a nejste rádi, že vždy pozornost a žádost o pomoc je mířena právě na vás, protože víte, že každý měl by být zodpovědný sám za sebe. Ujasněte si, zda chcete řešit to, co děje se lidem kolem vás, protože tím se velmi vysilujte, naučte se říkat NE, pokud svůj vlastní prostor a klid potřebujete. Nejste zodpovědní za vztahy kolem sebe, každý člověk musí se postarat sám o sebe a vy potřebujete také svůj klid a do svých myšlenek a potřeb se ponořit. Nenechte se lidmi kolem sebe využívat, neměli by vás jako svoji zbraň proti nepřátelům používat. Snažte se nic nepředstírat a říkat co vám nevyhovuje, protože nejeden člověk kolem vás vám do života příliš zasahuje.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoscopeKomunikace je velmi důležitá, ale s vámi je pro vaše okolí v posledních týdnech složitá. Snažte se více vnímat potřeby nejen sebe, ale také lidí kolem sebe. Jste zaměřeni sami na sebe a unikají vám momenty, kdy je potřeba lidi kolem sebe více vnímat a s nimi se radovat, s nimi komunikovat. Tím budete nejen je, ale také sami sebe obohacovat a smíchem si život prodlužovat. Snažte se více radovat z toho, že máte kolem sebe lidi, které můžete milovat, objímat a obdivovat. Uzavřenost do sebe nyní není žádoucí, snažte se komunikovat a více přemýšlet o tom, jak můžete lidem kolem sebe radost udělat.


Měsíční horoskop pro Ryby:

horoscopeNehledejte viníky za to, že se v poslední době necítíte ve své kůži. Snažte se více vnímat kouzelné okamžiky běžných dnů a více si je užívat a naplno prožívat. Pokud vy, budete v dobré náladě a budete se usmívat a rozdávat lidem kolem sebe pohlazení, bude vše opět fungovat a vy budete mít energii na to soustředit se na své sny a cíle a také jich dosahovat. Myslete pozitivně, snažte se ve všem vidět výzvu a prostor ke kreativitě, nepropadejte zbytečně negativitě. Pozitivní myšlení má své opodstatnění a také s ním dosáhnete všeho, co si budete přát. Začněte vědomě pozitivní afirmace si opakovat a tím své myšlenky očistit a přestat si negativitou svůj vlastní život komplikovat.

Více na www.hvezdanadeje.cz