beran.jpgBERAN: Odvaha předstoupit před porotu lidí kolem vás, vám nechybí. Často dovolíte, aby na vás přenášeli druzí lidé své vlastní pochyby. Uvolněte se a uvědomte si, že nejste ničeho takového povinni. Nemusíte se nikomu vyzpovídat, nemusíte svá rozhodnutí nikomu vysvětlovat, nemusíte se nikterak před nikým obhajovat. Život není o tom, co se líbí druhým, ale vám samotným. Vnímejte své názory a své potřeby, jako opravdovou hodnotu a tu je potřeba respektovat a přestaňte již druhým cokoliv vysvětlovat. Přestaňte se s vysvětlováním vysilovat a nepřestávejte dle svých vlastních přesvědčení konat. Nenechte sebou nikým manipulovat.

byk.jpgBÝK: Hlavou proti zdi nemá smysl bojovat, protože lze také s lehkostí a s nadhledem dosáhnout toho, co si přejete a není potřeba při tom nikým manipulovat. Uvědomte si, že cesta za tím, co chcete a co jste si vysnili, by měla být plná pokory, radosti a uvědomění, že cesta je cíl. Uzavřete sami se sebou a s lidmi kolem sebe mír. Cesta je cíl a to je potřeba si opakovat, vše se stane tak, jak stát se má a pokud nebudete citliví sami k sobě ani k okolí, nebude vaše radost z dosažených cílů dlouho trvat. Vnímejte všechno to hezké, co je ve vás ukryto a snažte se to všechno více projevovat, snažte se s úctou a s pokorou svých snů dosahovat, sami uvidíte, že budete jich mnohem rychleji a efektivněji dosahovat.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: Komunikujte více se svým srdcem a se svou duší, namísto rozumu. Vnímejte své opravdové potřeby vycházející z hloubi duše, vnímejte více své srdce. Pokud budete i nadále vedeni rozumem vpřed, připravíte se o mnoho krásného, budete se jen bez výsledků svých jistot držet. Pokud uděláte změny sami pro sebe, pokud se více ponoříte sami do sebe, poznáte to, co je opravdu důležité udělat, přestanete na místě postávat, přestanete stagnovat. Začněte svá skrytá přání a sny si uvědomovat a vizualizovat, poté pochopíte jak to udělat, abyste je zvládli úspěšně realizovat. Někdy není dobré vše hlavou tak důkladně analyzovat. Zeptejte se sami sebe, co si přeje vaše duše, co si přeje vaše srdce? To je důležité nyní udělat.

rak.jpgRAK: Vaše citlivost a jemnost je vaší předností, nesnažte se je potlačovat. Je potřeba vnímat svoji jedinečnost a přednosti, nesnažit se měnit sami sebe, jen proto, že můžete se cítit zranitelní. Jste silní, jen nepotřebujete ke svým bojům kruté zbraně, vnímáte sílu lásky a máte jemné, láskou opředené dlaně. Soustřeďte se na ně. Hlaďte lidi kolem sebe, objímejte a lásku projevujte všem, nenechte se nikým a ničím zraňovat, chraňte sami sebe. Buďte pyšní sami na sebe, na to, jak umíte reagovat, jak dokážete být citliví, pokud je potřeba situaci správně analyzovat. Nyní budete jistotu, že vše je správně potřebovat, protože lidé mají tendenci vás pro vaši jemnost a zranitelnost ponižovat. Nenechte si nikým a ničím ubližovat.

lev.jpgLEV: Pokud cítíte tlak na sebe, pokud cítíte, že vám není něco příjemné, a že vám něco vadí, reagujte. Nenechte se lidmi kolem sebe zastrašovat, nenechte si ubližovat a hlídejte si své vlastní hranice. Nejste ani pokladů plná, bezedná pokladnice. Nikdo nemá právo přijít a jen si brát, chraňte sami sebe a říkejte ne, nebojte se odmítat. Pokud budete dělat to, co sami nebudete cítit jako správné, vše se bude ve vašem životě zpětně promítat. Máte své potřeby, máte svá práva a to je potřeba ctít, pokud nechce vás někdo respektovat a bere vám vaši identitu, nechte jej ze svého života odejít. Nemá žádný smysl snažit se všem jen z pocitu viny, nebo ze strachu dávat svoji sílu ani peníze. Dávejte jen tolik, kolik můžete a ostatní nechte na lidech okolo sebe, myslete na to, co chcete a co nechcete. To také řekněte.

panna.jpgPANNA: Konkrétní plány a konkrétní představy o tom, co budete dělat v příštím období, je potřeba naplánovat. Je potřeba si to, kam chcete jít dál, začít uvědomovat. Po období klidu a radosti, je potřeba začít novou aktivitu vyvíjet a také své další dovednosti rozvíjet. Nyní přichází období, kdy je dobré se vzdělávat, kdy je dobré se novému vyučovat, abyste mohli takto nabyté schopnosti dále používat a k realizaci svých snů je používat. Lelkování bylo dosti, je potřeba začít pilně a tvrdě pracovat abyste se dostali tam, kam si přejete. Nikdo neměl úspěch zadarmo, je potřeba vytrvat, vnímat pomoc a podporu svého okolí a přestat se z pohodlnosti vykrucovat. Začněte dělat maximum sami pro sebe, brzy budete opět odpočívat, ale do té doby je nutné posunout své hranice a znovu probudit příliv kreativní energie, která váš život obohatí a správně vás nasměruje.

vahy.jpgVÁHY: Pokud díváte se kolem sebe a je něco co vám nevyhovuje, uvědomte si, že jste to jen vy, kdo můžete tuto nevyhovující realitu změnit. Naříkání a sebelítost nyní opravdu dobrá není. Vždy se dá něco udělat a vždy je možné to, co vám nevyhovuje, změnit. Naučte se více vděčnosti projevovat a méně si stěžovat. Snažte se druhé svými nářky nezatěžovat. Přijímejte pomoc ze svého okolí, ale nezapomínejte na to, že jste sami zodpovědní. Pokud dokážete se postavit na vlastní nohy a začnete se sebou pracovat, nebude to dlouho trvat a budete svůj život opět držet ve vlastních rukách, budete tvořit a budete se mnohem více ze všeho radovat. Vše je jen o tom, jak se budete na svět dívat, zda s vděčností, nebo zda budete smutně již od božího rána snídat.

stir.jpgŠTÍR: máte před sebou krásné období plné a radosti, vše se vám bude dařit, jako by se samy rozplynuly všechny starosti, pochybnosti a nesrovnalosti. Budete milováni a milovat, nebudete mít na co si stěžovat. Využijte toto období a nezahálejte, tvořte a pilně pracuje, své peníze množte. Budete se uzdravovat, budete plní lásky, budete své úspory dobrými vklady zhodnocovat. Vše je vám nyní nakloněno, vše je pro vás dokonale připraveno. Vše pro co se opravdu rozhodnete, to také nyní velmi snadno dostanete. Jste jedinými tvůrci svého osudu i štěstí, ale nezapomínejte na to, abyste nebyli prospěšní jen sobě, ale také lidem kolem sebe a celé planetě. Udělejte konkrétní dobrý skutek, kterým své štěstí ještě více podpoříte a hojnost velmi brzy pocítíte.

strelec.jpgSTŘELEC: Nacházíte se v období, kdy můžete mít pocit, že se nacházíte v bludném kruhu. Ocitli jste se ve výsledku svých myšlenek a tento zdroj vás přivedl až do této situace. Nyní je potřeba se zatavit a začít přemýšlet, co mohu pro sebe sama udělat, jak můžu zlepšit vztah sám se sebou, jak mohu na své spokojenosti zapracovat? Je potřeba si uvědomit sílu vlastního tvoření, své sebeúcty, svých myšlenek, slov i činů a přijmout zodpovědnost sám na sebe, nedávat nikomu jinému za tuto situaci vinu. Možná potřebujete odpočinek, teplou peřinu a v klidu v tichu se spojit se svou vlastní duší. Povídat si s ní o tom, co potřebuje. Co je tím důvodem, že se cítíte na světě, jako ti poslední. Vše se změní, pokud budete opravdu chtít, je však potřeba dle svých potřeb a svých vlastních představ žít. Začít dělat vše proto, abyste začali tvořit a pracovat. Sami sobě se začněte věnovat.

kozoroh.jpgKOZOROH: Nechte všechny bolesti a křivdy minulosti za sebou a plně se soustřeďte na vše, co máte před sebou. Velmi důležité je si uvědomit, že jen odpuštění a láska, přijetí, může vše v dokonale harmonické změnit. Neobviňujte lidi kolem sebe, ale zaměřte se na podstatu sama sebe. Každý váš nepřítel, byl váš nejlepší učitel. Vy sami jste si zvolili to, co prožijete a jen vy sami nyní můžete pomoci sami sobě, nechat vše být, nechat minulost za sebou a dveře k nové a krásné budoucnosti otevřít. Ani vy sami nejste dokonalí, také vy jste jistě někomu někdy ublížili a není potřeba si stěžovat, není potřeba se vracet zpátky, ale odpustit ostatním i sobě a začít na nových projektech pracovat. Budete mít vždy veškerou podporu, kterou budete potřebovat. Nyní je velmi dobré období, pro otěhotnění.

vodnar.jpgVODNÁŘ: Vaše tvrdohlavost nyní na místě není. Snažte se více vnímat lidi kolem sebe a přestaňte strhávat pozornost jen sami na sebe. Vnímejte více to, co se děje kolem vás, nevnímejte sami sebe jako jediný středobod vesmíru, pokud má jít o přijímání. Zaměřte se nyní na dávání. Čím více dáte, čím více budete o své blízké pečovat, čím více budete se lidem kolem sebe věnovat, tím více svůj vlastní život podpoříte a vše co je potřeba uzdravit, tak uzdravíte. Tím, že býváte zaměřeni sami na sebe, tím jen sami sobě škodíte. Rozhlédněte se kolem sebe, kdo vaši pomoc a péči potřebuje? Kdo k vám ruku pro pomoc natahuje? Pokud odkážete lidem kolem sebe více dávat, pokud pochopíte, že jste součástí svého okolí a toho, co se kolem vás děje, pak budete uzdraveni. Dávání je nejlepší pro přijímání, snažte se udržovat rovnováhu mezi tím, co žádáte a tím, co dáváte.

ryby.jpgRYBY: Proplouváte mezi každodenními starostmi a zapomínáte na to, že je potřeba dělat si také malé i velké radosti. Nechte o sebe pečovat, nechte své tělo dobrou masáží hýčkat a svoji duši začněte dobrými knihami oblažovat. Nezapomínejte na to, jak jste důležití, jak moc je potřeba péči sami sobě věnovat, protože jen díky tomu můžete ve svém životě opravdu fungovat. Vytvářejte harmonii mezi tím, co dáváte sami sobě, co dáváte lidem kolem sebe a tím, co jste ochotni udělat a obětovat sami pro sebe. Nenechte si energii brát, chraňte si ji a neváhejte sami do sebe čas i peníze investovat. Je to nejdůležitější investice do vašeho šťastného života, do vaší budoucnosti, vyživujte své tělo úctou, láskou a pozorností. Začněte více vnímat a objevovat sami sebe, setkáte se brzy se svými přednostmi a ctností.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Reklama