Je pro vás blížící se svátek všech zamilovaných noční můrou, jelikož jste single? Pak nezoufejte a vyražte na skvělou akci, kde bude k mání spousta skvělých a hlavně volných chlapíků…

Nemáte ráda Valentýna, protože jste single? Pak nezoufejte a vyražte na skvělou akci, komunitní server s názvem Společné aktivity, díky kterému se můžete seznámit s kupou přátelských lidí, totiž pořádá v sobotu 14. 2. 2015 od 18.00 v Jamm Clubu na Praze 6 Valentýnskou párty. Můžete se těšit na příjemnou taneční hudbu, tématickou výzdobu, doprovodný program, seznamovací hříčky a hlavně na skvělou partu lidí, která se chce zkrátka pobavit. Na své si ovšem přijdou i ti z vás, kteří nemají svátek „cukrmilů“ rádi, jelikož je pro ně připraven i anivalentýnský koutek :)

poucekPárty bude určena jak nezadaným jedincům, tak i párům. Večer bude laděn tak, aby se během něj seznámili všichni, kteří o to budou mít zájem. Účastníci se mohou těšit na taneční hudbu, minikoncert jedné začínající zpěvačky apod. Pokud si vaše čtenářky, ať už zadané či single, chtějí užít fajn večer a seznámit se s novými lidmi, tak ať rozhodně přijdou!“ říká organizátor akce Jíří Pouček a tímto vás všechny na sobotní večer srdečně zve!

Více informací o akci naleznete ZDE

 

 

 

 

Reklama