A jak vzniklo jméno značky WITH U? Na to jsme se zeptali PR manažerky společnosti, Petry Frantové. „Vzniku společnosti předcházela společná myšlenka jak nahradit přítomnost svých blízkých, když nemůžeme být právě spolu. A to vyjadřuje i název značky - WITH U.“ V rámci výroby každého šperku se využívají výhradně osvědčené technologie. „V dnešní přetechnizované době je sice možné mít o člověku uložena téměř jakákoliv osobní data, fotografie, videa a podobně. Ale mít doslova „kus“ druhého neustále při sobě, je podle našeho názoru nesrovnatelně osobnějším zážitkem,“ odpověděla na otázku, proč se rozhodli vyrábět šperky právě touto technologií.

Výroba prochází několika přísně kontrolovanými fázemi. To umožňuje identifikovat každý výrobek a zajistit tak jedinečnost každého šperku. Se všemi zákazníkem svěřenými podklady, ať již v podobě vlasů, nebo sejmutého otisku prstu, se zachází s maximální obezřetností na základě nepřísnějších procesních certifikací.

5abcbc19bef40obrazek.pngŠperky s otiskem prstu jsou vyrobeny na základě vlastního otisku prstu zákazníka nebo jeho blízké osoby. Otisk je sejmut na polštářek a následně digitalizován do 2D linek tak, aby mohl být gravírováním přenesen do definovaného prostoru šperku.

5abcbc721a810obrazek.pngŠperky s vlasy zalitými pryskyřicí disponují speciálním lůžkem pro aplikaci pryskyřice, jejíž barvu si může zákazník vybrat dle vzorníku. Tou je pak speciální technologií zalito několik vlasů dodaných zákazníkem, ať již jeho vlastních, nebo jeho blízké osoby.

Luxusní solitér s osobním diamantem je vyroben českým klenotníkem ve spolupráci s celosvětovým lídrem na trhu, společností Heart in Diamond. Diamant bude vytvořen z uhlíku, vzniklého z vlasové střiže, kterou zákazník dodá. Takto extrahovaný uhlík bude 5abcbcb026a11obrazek.pngvyužit při procesu výroby diamantu, díky čemuž zákazník získá skutečně osobní diamant ve zvolené barvě a typologii opracování dle nabídky.

Nosit šperky WITH U je silným citovým zásahem. Srdečně přesným. Ačkoli vypadají tyto šperky velmi luxusně a draze, pořídit si je může téměř každý. A potvrzuje to i generální ředitel Robert Fucsik„Vzhledem k širokému spektru naší nabídky si nejen vybere každý podle svého vkusu, ale i podle finančních možností. V zásadě se pohybujeme v rozmezí od 1200,-, pak už záleží na náročnosti klientů.“  Z každého prodaného šperku jde pak část peněz na organizaci Dětské krizové centrum, se kterou firma spolupracuje.
5abcbd099b758obrazek.png

A kdo touží po takovém šperku nejvíce?

Jde o věkově neomezenou skupinu se silným citovým poutem. Jak všichni jistě ví, běžným rituálem maminek bývá ustřižení a uschování prvních vlásků svého dítěte na památku. Zůstává tak vzpomínka na první krůčky, na první úsměvy, na první slova. Značka WITH U ji uschová ve svém šperku. Stejně tak, jako otisk prstu milovného dítěte.

Zamilovanost je jedno z nejkrásnějších období života. Láska, doteky, milování. Spojení dvou jedinečných osobností. To vše si zaslouží unikátní symbol. Vtisknout svou lásku do ušlechtilého kovu formou otisku prstu do šperku nebo si do něj uložit vlásky z lásky jako dárek. 

Cílovou skupinu tvoří i jedinci, kteří chtějí mít u sebe kousek blízké osoby v době odloučení. Na všech cestách budou stále se svou rodinou, se svou láskou, stále WITH U i v době nepřítomnosti. Tyto šperky mohou sloužit jako památka na rodiče i prarodiče, kteří pro ně v životě tolik znamenají. Díky těmto jedinečným šperkům s nimi budou navždy.

Tento šperk je věnován i těm, kteří si přejí darovat něco originálního, co v sobě ukrývá pocit a má svůj příběh. Ať už k narozeninám, zásnubám či významným milníkům jejich života. Něco jako důkaz stále trvající lásky, jejího příběhu a jako potvrzení jejich pouta. Něco, co je mnohem více než jenom šperk. Klíčovou roli v úspěchu celého projektu bude hrát vybudovaná síť prodejních partnerů. Ambicí je vytvořit síť stabilních partnerů v každém regionu, kteří od nás získají maximální podporu.

Více informací o kamenných prodejnách WITH U, kde si můžete šperky objednat, naleznete na webových stránkách www.withu.cz. Zatím jsou pouze dvě odběrová místa a to v Praze. Do začátku května se rozšíří o síť poboček do všech českých regionů.
 

Reklama