Milá Ženo-in,

 

myslím, že k dnešnímu tématu se dá říct mnoho, ale musí k tomu být i určitá odvaha.

 

Stále existuje totiž spousta lidí, kteří mají pocit, že lékaři jsou jediní, kteří jim v jejich zdravotních problémech mohou pomoci. Také jsem si to myslela. Až do té doby, kdy jsem měla obtíže a od doktora jsem odcházela s ujištěním, že mi nic není. Ale problémy stále trvaly. A já si najednou nevěděla rady.

 

V okamžiku, kdy člověku není nejlépe a lékař nepomáhá, mi pomohla kamarádka, jejíž maminka se zabývá regresemi. Trochu jsem se té návštěvy obávala, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem se tam vypravila.

 

Nejen, že jsem se zbavila obtíží, ale také jsem pochopila, že fyzické obtíže mají většinou souvislost s problémy psychickými.

 

Ráda bych všem ženám-in poradila. Pokud mají nějaké problémy a doktor jim nepomáhá, ať se na člověka, který se regresemi zabývá, obrátí. Nejde totiž o žádné šarlatánství, ale o řešení problémů duše. O těch studovaní lékaři příliš nevědí a léky na ně jen těžko předepíší. 

 

Iva


Máte velkou pravdu, že psychika ovlivňuje fyzično. A děkuji vám za váš názor, že léčitel zabývající se regresemi není šarlatán.


Co si myslíte o regresích?

                                                               Věříte léčitelům?

   Jaké s nimi máte zkušenosti?
      Pokud jste nějakého navštívili, jak vás léčil?
A co bylinky, užíváte je?
          Kdyby vám tradiční medicína nepomohla, hledali byste i jiný způsob léčby?
              Máte sami v sobě "něco", co léčí a pomáhá druhým?
Pište, nenechávejte si to pro sebe!

redakce@zena-in.cz

Reklama