Čtenářka pinokio miluje grilování ne jen pro jídlo, ale i pro ten pocit, že je obklopena lidmi, co ji mají rádi. Děkuji pinokio za Váš příspěvek. A s vaším závěrem souhlasím. Také miluju ten klid, ten mír. Zrovna dnes večer si ho užiju. Budu grilovat pražmy s pár přáteli na chaloupce a budu si užívat večerní pohody a klidu.

Dobrý den,
já miluji grilování.Není to jen o jídle,ale i o setkání mých nejmilejších lidí,ať se to týká mých kamarádů nebo mé rodiny.Mám narozeniny v létě,takže běžně pořádám grilovací párty na naší zahradě se spoustou přátel a potom se členy rodiny.

Letos už mám oslavu spojenou s grilovačkou za sebou.Opět to stálo zato.Letos jsme vynechali děti,protože v létě mají lepší program než my/užívaly si u babiček/.

S manželem jsem pozvala kolem deseti mých kamarádů,nakoupila spoustu masa,manžela zaúkolovala s jeho naložením a párty mohla začít.

Manžel prozíravě zvolil jako vstupné lahev čehokoliv.Kamarádka vegetariánka přitáhla 10 kilo zeleniny a začlo se.

Zahrada je velká,nejbližší sousedi odjeli na dovolenou,nic nás nemohlo zabrzdit a mohli jsme si dělat,co jsme chtěli.Soused nám udělal na zakázku gril,na kterém by se dalo upéct i prase,takže i deset kilo masa se na něm lehce ztratí.

Muziku jsme si pusltili na plné kule,kecali jsme,popíjeli a užívali si.Seděla jsem vpředu stolu,cítila vůni opékaného masa,koukala na náš krásný domeček,sledovala své přátele,jak se baví a byla šťastná,jak je krásně na světě.

Přemýšlela o tom,jak se lidí honí za prachama,za štěstím a neuvědomí si,že bychom si měli vychutnávat i maličkosti,které nás v životě potkávají.

Ano,griluji ráda.

pinokio
Text nebyl redakčně upraven


Grilujete ráda?

  • Máte nějaký hodně dobrý recept?
  • Zažila jste neobvyklou grilovačku?
  • Grilujete vy, nebo váš muž?
  • Máte veselou historku z grilování…
  • Nebo super fotku jídla, které jste na ohni připravili?
  • Nebo grilování nesnášíte?

To vše a co vás napadne směřujte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Za příspěvek, který mne nejvíce osloví, jednu z vás odměním. Mám tu dvě velmi zajímavé kuchařky Zdeňka Pohlreicha. Bravo šéfe i s vybranými recepty na přiloženém DVD a Prostřeno bez servítků, 100 pokrmů současné kuchyně. A přiznám se, že osobně se mi obě kuchařky velmi líbí…

Reklama