Jaké zklamání zažil čtyřicátník z rumunského Brašova, když zjistil, že jeho nafukovací panna nevzdychá, to si určitě představit nedovedete. Dostalo se mu však spravedlivého zadostiučinění…

 

Nafukovací pannaTamní Úřad na ochranu práv zákazníků uznal jeho stížnosti za oprávněné a stanovil sex shopu, ve kterém byla panna zakoupena, pokutu v přepočtu 20.000 Kč. Kromě pokuty musí sex shop také zajistit tomuto zákazníkovi adekvátní náhradu škody v podobě nové, kvalitnější nafukovací panny.

 

Muž si stěžoval nejen na vzdychání nevzdychání, ale také na fakt, že se jeho gumová milenka příliš rychle vypouští. Celou aféru hnal tak vysoko, až se v ní začal angažovat samotný ředitel místní pobočky Úřadu na ochranu práv zákazníků: „Bez ohledu na to, jak zvláštní nám to připadalo, zašli jsme do sex shopu, kde si muž koupil kritizovaný předmět, a zjistili jsme, že jeho stížnost je oprávněná," potvrdil ředitel Iulian Mara. Panna se velmi rychle vypouštěla a díky chybě v elektrickém vedení také nevydávala očekávaný specifický zvuk."

 

Připadáte si někdy jenom jako nafukovací panna? Myslíte, že při sexu vzdycháte dostatečně? Nebojíte se, že vás partneři půjdou reklamovat k vašim rodičům? Pořídila byste si umělého chlapa?

Reklama