Hezký den, píšu Vám dnešní příběh,který se stal před několika lety.S přítelem jsme se snažili asi rok a půl o miminko,ale nedařilo se. Po čase jsem jela k doktorovi a ten se snažil vypátrat příčinu,proč miminko nejde.

Doktor mi byl už od začátku velmi sympatický a byl docela pohledný a ve věku,jako jsem byla já.

S přítelem jsme se o potomka snažili téměř denně,ale pořád nic.

Doktor u mě nenašel žádnou příčinu,proč to nejde.

Byla jsem moc smutná,protože jsem moc chtěla miminko a taky jsem věděla,jak ho chce můj partner. Ještě tak rok jsme se snažili a potom to můj,teď už bývalý přítel vzdal,prostě se se mnou rozešel a odstěhoval se. Už jsem o něm neslyšela. Takový pokrytec! Když není dítě,tak už nic,co by se mnou ztrácel mládí.

Pořád jsem chodila na vyšetření k tomu doktorovi a čím dál víc jsem si přála,abych s ním někam zašla a najednou se to stalo.

Na jednom vyšetření mi otevřeně nabídl schůzku v restauraci. Přijala jsem a nazítří už jsme seděli v restauraci a povídali jsme si. "Doktůrka" jsem si pečlivě proklepla a nejdůležitější bylo,že byl svobodný :-).

Potom byla schůzka další a další a za půl roku už jsme spolu chodili. Já i on jsme chtěli hrozně miminko. Tak jsme se do něho pustili :-). 

Mým největším štěstím v životě bylo,jak jsem zjistila,že jsem v očekávání a vyšlo to hned na poprvé! Byla jsem hrozně šťastná a i můj přítel-doktor.

Chodila jsem na kontroly a vše vypadalo zatím dobře,musím zaklepat. Za 9 měsíců se narodila krásná holčička a za 2 roky kluk jako buk. Tou dobou už jsme byli dávno manželé .

Takže jsem zažila dvojité štěstí,které bych přála zažít všem,ale když nad tím tak přemýšlím tak trojité,protože jsem si konečně našla muže mých snů,anebo si našel on mě? :-)
Není nad rozzářená kukadla dětí!

Ale musím podotknout,že toto se mi stalo už hoooodně dávno,škoda,klidně bych si to zopakovala.
Vaše Maal

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Maal, to je prvotřídní příběh! Mimochodem, aby doktor přes miminka miminko neuměl, že? Inu, není nad schopnost doložit své lékařské kvality názornou ukázkou, ne? Hodně štěstí!
Míša

Dnešní téma se jmenuje „Další prosím“. Své zážitky z lékařských ordinací zasílejte dál naredakce@zena-in.cz.

Reklama