Vážené dámy, možná si ještě vzpomínáte na článek Není jednoduché začít…., který vyšel zde, na magazínu Žena-in.cz
V tomto článku jste si mohly přečíst první část prezentace mého obchodu, a jak jsem slíbil, tak i plním a dnes přicházím s druhou částí... tedy s pokračováním mého povídání o internetovém obchodě
www.styltex.com.

 

 

Jak už jste možná vyčetly z řádek, vytvořili jsme poměrně rozsáhlé internetové dílo, které se prakticky dva roky pouze vylepšuje, programuje a plní zbožím. Nejde přitom jen o klasickou nabídku ve stylu koukni na cenu a kup....

 

Součástí našeho obchodního domu jsou naprogramované virtuální programy, kde si zákazník ladí objednávku „na tělo“ .

Například: když si chcete koupit záclonu, musíte si ji někde nechat ušít. V některých řetězcích je nabízeno šití zdarma, ale nenechte se mýlit, vy jim ty peníze stejně zaplatíte. V navýšené ceně, v řasicích páskách, v olůvkách… v tom, co k zácloně patří, a vy to jen moc nevidíte. U nás máme nyní také šití přes internet zdarma. Ale vše kolem je jiné.

Vyberete si látku a zadáte rozměry, na které chcete, aby byla ušita. Potom (pokud chcete – jinak je už vše přednastaveno) si můžete vybírat z více než třiceti druhů řasicích pásek s různými poměry řasení, a to byste koukaly, jaký je potom rozdíl ve spotřebě materiálu a v konečné ceně. Nu a nakonec Vám zase jen přijde faktura a vzorek a po zaplacení přijde v krabici ušitá záclona, která zdaleka nemusela stát moc peněz ale je přesně na Vaše okno.

Novinkou naší nabídky je i tzv. 3D místnost, kde si můžete na vyobrazené okno zobrazit poměrně věrně záclonu, závěs, potáhnout si křeslo jednou z 1 600 potahových látek a pohrát si s vymalováním stěn, stropu a materiálem podlahy. Nutno zdůraznit, že do dvou měsíců na našich stránkách spustíme prográmek, kde si nejen že zadáte přesné rozměry svého pokoje, ale i si vyberete více než čtyřicet druhů zavěšení dekorace, navolíte si barvy, textury a nábytek... a po celou dobu se přímo na internetu ve svém pokoji budete procházet. Přitom tu a tam narazíte na kraji záclony na cenovku a jednoduchým kliknutím si ji rovnou objednáte. Technologie jde dopředu mílovými kroky a náš internetový obchod se snaží být v popředí.

Co se týká sortimentu, nabízíme skoro všechno. Záclony, závěsy, záclonové tyče, potahové látky, háčky, žabky. Různé druhy cvočků, ale i celé římské rolety, nepřeberné množství střapců, zátěžových olůvek. Prostě vše, co byste mohly mít touhu sehnat, a nevěděly byste, kde to hledat. Přitom jsme se spojili přímo s výrobci, nebo jsme dovozci sortimentu a prodáváme jej v doporučených cenách mnohdy zlevněných o internetové slevy.

Říkali jsme si ve firmě, že když zákazník koupí u naší konkurence třeba roletu a zlomí se mu nějaký plastový komponent (toto se reálně stalo), nebude muset celý nešťastný zaplatit za takový doplněk třeba 40 Kč (pokud mu jej konkurence vůbec bude ochotna sehnat), ale objedná si jej u nás za 70 halířů. Protože kultura podnikatelů se ještě tvoří a jsou věci, na kterých se vydělává, a jsou věci, které se nazývají starost o svého zákazníka a toho se snažíme držet.

Nabízíme tedy opravdu ucelený sortiment (alespoň se o to snažíme) a pokud to jen trochu jde, snažíme se vyhovět každému. O tom, že jsme vyšli správným směrem, svědčí skutečnost, že německé společnosti sdružené kolem tzv. Decoteamu (6 výrobců textilu a bytových doplňků) pověřily naši společnost rozšířením internetového obchodního domu do sedmi států Evropské unie, které zastřeší. Před deseti lety jsme byli jen bytové studio s dvacetitisícovým „kapitálem“a tehdy by s námi tak obrovské společnosti stěží jednaly na úrovni majitelů!

Další novinkou našeho internetu bude v blízké době  i povlečení, peřiny, polštáře, deky, přehozy a úplná novinka sekce pro opravdu bohaté lidi. Ono to působí jako legrace, ale je pravdou, že jsou lidé, kteří shánějí opravdu luxusní zboží a internet jde spíš k tomu levnému. A tak do dvou týdnů budeme ve speciální sekci nabízet na tři tisíce druhů tyčí z mramoru, skla, titanu atp. A nemyslete si, jako inspirace je to krásné, a kde to uvidíte? I když je to příšerně drahé.
Jinak jsme vytvořili i sekci BAZAR, kde vyprodáváme zboží starších kolekcí, a to v cenách okolo 100 Kč za metr (vždy zasíláme nejdřív vzorek).

Je pravdou, že spousta výrobců, se kterými se naše společnost spojila, má plné sklady nepoužitého a neprodaného zboží, které je vysoce kvalitní, jen už se třeba nevyrábí, a tak se stáhlo. Bylo nám líto vidět, jak si lidé kupují levné a silně nekvalitní látky na tržnicích, nebo u naší konkurence látky z Asie. Přitom kvalitní zboží leželo ve skladech a prakticky šlo jen o to, kdy ho výrobci spálí. U nás v sekci Bazar máte již nyní možnost nakoupit alespoň zlomek z těchto výprodejů, které jak doufám ještě notně zvětšíme.

Splníme si tak svůj sen, že každý zákazník nezávisle na ceně u nás najde to, co ho opravdu potěší a zútulní mu jeho domov.
Přijďte k nám a alespoň si naši práci prohlédněte….


Ing. Karel Smejkal jednatel
www.styltex.com
      

 

Reklama