Čtenářka Alena denně polyká 11 tabletek. Je s tím smířená, nejtěžší na její léčbě bylo, najít správného lékaře. To se jí ale nakonec poštěstilo...

Panické ataky bez příčiny trápily čtenářku Alenu...


Dobrý den,

Reaguji na váš článek ohledně užívání tablet. Docela jsem se v tom článku našla, řeším podobné problémy, zjistili mi autoimunitu a s ní mě provází spousta obtíží:

Štítná žláza nepracuje jak by měla, napadla i oční svaly a oči mi lezly z důlku ven, pomohla razantní léčba pulzy kortikoidů/kapačky/ a následovaly další problémy...

Záchvaty – panické ataky bez příčiny a tak si také zobu každý den kupy tabletek. Ráno jich je 5 v poledne 1 a večer dalších 5. Slušná dávka, co? Na doplnění musím říci, že není jednoduché najít správného lékaře, který má chuť vás opravdu léčit. Mám s tím docela bohaté zkušenosti, ale nakonec se mi podařilo najít super lidi a ti se mi opravdu věnovali a musím říci, že momentálně se cítím docela dobře, ale bez těch tabletek by to asi nešlo.

Zdravím a přeji hezký den.

Alena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. 7. 2013: Tabletky, bez kterých se neobejdete

  • Potřebujete ke svému normálnímu fungování nějaké medikamenty?
  • Máte v kabelce záchranné tabletky pro případ nouze?
  • Napište mi, bez jakých tabletek se neobejdete v běžném životě i v krizových situacích!
  • Jaké prášky s sebou nosíte v kabelce?
  • Patříte mezi polykače, nebo se tabletkám vyhýbáte?

Můžete také popsat svůj přístup k polykání prášků. Své příspěvky posílejte nejpozději 22. 7. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, nabušeného balíčku potravinových doplňku pro zdraví, který obsahuje: Multi-tabs pro dospělé a děti od 10 let 90 tablet – vitamíny, minerály, Houbové quarteto 60 tablet – upevňuje zdraví a vitalitua Karnitin 30 tablet – příznivě ovlivňuje spalování tuků, dbejte, aby váš příspěvek dorazil do redakčního e-mailu včas a aby byl dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

houbovekarnitinmulti-tabs

Reklama