Konečně jsme se dočkali, pracovní týden je téměř za námi a většinu z nás čeká víkend, kdy budeme dobíjet baterky na následující týden. Pokud ještě nemáte plány na sobotu, tak zbystřete. V Praze se totiž bude konat úžasná akce, zvaná Barvám neutečeš, jedná se o 2. ročník nejbarevnějšího rodinného běhu.

sd

Pětikilometrová trať běhu Barvám neutečeš, přinese nezapomenutelný zážitek ve víru barev. Ze startu vyběhnou všichni registrovaní běžci v bílém, na každém kilometru trasy na ně budou tzv. sypači házet syté duhové práškové barvy. Netrapte se tím, za jaký čas trať zaběhnete. V závodě neexistuje konkurenční prostředí, měření času či věkové limity. Stačí jediné - vyrazit na trasu dlouhou 5 km během či chůzí a nechat se při tom zasypat barvami!

df

Běh se uskuteční v sobotu 23. května od 13:00 v areálu Bohnické nemocnice. Startovné pro členy týmu (4 a více lidí) je 450,- Kč a cena pro jednotlivce je 500,-, pro děti od 7 do 14 let 250 Kč a děti do 6 let mají startovné zdarma. Registrace probíhá online, na webových stránkách www.barvamneuteces.cz.

Reklama