25. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2O18 si pro všechny návštěvníky připravil zajímavý program. Naleznete zde několik stovek prestižních značek nejen ze světa krásy. Nejde pouze o kvalitní pleťovou a dekorativní kosmetiku, vidět můžete i ty nejlepší přístroje pro nádhernou pleť a dokonalé tělo, výrobky pro zdravé stravování, vlasové pomocníky, aromaterapii, relaxační procedury a v neposlední řadě i módní oděvy.

5aabc12d408f4image.png

Jedním z hitů je ovšem opět přírodní kosmetika. Ve stáncích si můžete otestovat absolutní novinky, namíchat si oleje podle vlastního přání. Nejlepší odbornice z oboru poradí, jak se správně nalíčit, doporučí krémy a jiné produkty speciálně pro váš typ pokožky a udělají dokonalou manikúru.

5aabc0f662bcfimage.png

My jsme zašly ke stánku kosmetické společnosti Mary Kay a zeptaly jsme se, jaké nás čekají jarní trendy, co se make-upu a vlasů týče. „Na jaře budou velmi trendy výrazné barvičky. Vsaďte tedy na rtěnky červené a sytě růžové. Letošní barvou je fialová a ta se promítne i v líčení, především u očních stínů.“ Vypadá to tedy, že přirozená krása letos nebude bodovat. Z omylu mě ale vyvedla vizážistka této společnosti. „Přirozená krása nikdy nevyjde z módy. To ale neznamená, že bychom si sem a tam nemohly pohrát s barvičkami.“ A pokud vás zajímá, jaké účesy se budou pro tento rok nosit, jsou to hlavně přirozené vlny.

5aabc0c9e93afimage.png

Zajímalo nás, po jaké barvě laku na nehty bychom měly sáhnout? „Stále to jsou pastelové barvy, které k jaru neodmyslitelně patří. Ovšem tím nejdůležitějším a zásadním hitem je, aby se žena cítila dobře. Může si tedy vybírat dle libosti, hlavně, že se bude cítit fajn,“ prozradila nám mistryně ČR v manikúře Veronika Mořkovská ze společnosti Sparitual.

image.png

Ve druhé části výstaviště je největší počet stánků zabývající se nehtovým designem, ale najdete tu i oděvy. Na podium se odehrává nabitý společenský program.

5aabc212e1f21image.png

Uložit

Reklama