Pokud Vám není jedno, jak vypadáte, nebo v oborech souvisejících s estetikou dokonce podnikáte, nenechte si ujít mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2015. Uskuteční se na holešovickém Výstavišti v termínu 10.–11. dubna 2015. Kromě prezentací uznávaných světových značek se návštěvníci mohou těšit i na trendy v oblasti bělení zubů, prodlužování řas, atd. Připraveny jsou zajímavé dárky, soutěže, preventivní vyšetření i líčení zdarma. Nenechte si tuto slavnost krásy ujít – třeba potkáte i Andreu Verešovou, která je v letošním roce tváří veletrhu.

as

Veletrh se stane vítaným víkendovým zpestřením především pro ženy. Na jednom místě si mohou vyzkoušet nejnovější metody omlazování pleti, samoopalovací nástřiky, bezbolestnou depilaci, manikúru i pedikúru, relaxační a uvolňující masáže nebo třeba trendy v líčení a česání. A to je jen malý zlomek všech nabízených služeb.

Těšit se můžete na lákavé prezentace předních značek kosmetiky, vlasové péče, make-up artu i nehtové modeláže. Nepřehlédnutelný bude bohatý doprovodný program, který se uskuteční po oba dny veletrhu. O republikové tituly se zde utkají mistři v malování na tělo i profesionální make-up artisté. Soutěžit se bude také v segmentu prodlužování řas a zdobení nehtů. Nechte se překvapit, jak si zruční umělci poradí se zadáním jako je steam punk, zlatá dvacátá léta nebo karneval Rio.

Podrobný program naleznete na www.interbeautyprague.cz

Reklama