au2.jpg
Foto zdroj: archiv Audioteka CZ
Příběhy Audioteky oceníte při relaxu na pláži i na cestách za vytouženým volnem. Skvěle vám zabaví děti v autě nebo letadle. Rozptýlí a otevřou nové obzory během zdlouhavé jízdy na dálnicích. Příjemně okoření lenošení u vody, ale přijdou vhod i v plném hotelovém pokoji, až budete potřebovat trochu klidu sami pro sebe.

Nabídka Audioteky zahrnuje přes 6 500 titulů různých žánrů a autorů. Příběhy namlouvají špičkoví interpreti a populární herci jako například Ivan Trojan, Vanda Hybnerová nebo Otakar Brousek mladší. U každého titulu přitom najdete ukázku nebo až 50minutovou kapitolu k poslechu zdarma, abyste se ještě před zakoupením ujistili, že vám konkrétní zpracování vyhovuje.
au3.jpg
Foto zdroj: archiv Audioteka CZ

Snadno vybírat a přehrávat můžete v přehledné aplikaci Audioteka. Díky podpoře Apple Car Play a Android Auto si příběhy vychutnáte v bezpečí i za volantem auta. V aplikaci lze také zrychlovat přehrávání, posouvat příběh libovolně po časové ose, nebo dokonce nastavit režim spánku pro automatické vypínání a zapínání poslechu.

V červnu stovky audioknih za polovinu

Již čtvrtým rokem se Audioteka připojuje k akci Červen měsíc audioknih. I letos tak máte šanci rozšířit svou audio knihovničku za zvýhodněných podmínek. Až do konce června bude Audioteka nabízet každý týden stovku tuzemských i zahraničních bestsellerů s 50% slevou. Za polovinu si můžete pořídit i naše letní tipy:

Robert Lacey: The Crown
Audioknižní portrét nejdéle vládnoucí britské panovnice podle úspěšného televizního seriálu. Když Alžbětin otec náhle zemře, veškerá zodpovědnost za Britské impérium padá do jejích rukou. Mladá královna se musí velmi rychle naučit fungovat v nové životní roli. V době, kdy se Británie vypořádává s dopady války. A v situaci, kdy čelí mnoha vlastním problémům. Ponořte se do strhujícího dění za zdmi Buckinghamského paláce v podání Marka Holého.

kn1.jpg


Arto Paasilinna: Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude

Veselý příběh o vážných věcech, který vám pořádně rozvibruje bránici. Mladého novináře přejede auto. Zemře, ale vzápětí se probudí jako duch. S živými lidmi už rozmlouvat nemůže, zato dokáže číst jejich myšlenky, a také se zamilovat. Jeho vyvolená ale musí předtím zemřít. Audiokniha je plná groteskních příhod, dobrodružství a dalekých i blízkých cest. Poslech vyšperkovává interpretace Otakara Brouska mladšího.

kn2.jpg

Ken Segall: Šíleně jednoduché

Náš poslední tip je inspirativní sondou do světa úspěšných. Jaký je recept na cestu na vrchol? Steve Jobs dokázal, že nejmocnější sílou v byznysu je jednoduchost, nejen v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence a Ken Segall coby přímý účastník dění ve společnosti odhaluje deset základních prvků, které dovedly Apple k jeho úspěchu – a které můžete využít i vy k lepším výsledkům v podnikání. Nemluvil Luboš Ondráček.kn3.jpgFoto zdroj: archiv Audioteka CZ

Více informací najdete na www.audioteka.cz


60c756d3a8ae7obrazek.png 

Reklama