WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2012 OPĚT V PVA EXPO PRAHA – LETŇANY!

Jaké budou módní trendy pro nadcházející sezónu podzim-zima 2012? Jaké líčení doporučují významné značky a jejich vizážisté? Jaký účes byste mohli vyzkoušet? Jak připravit postavu i tvář pro nadcházející společenskou sezónu, jaká se nabízejí vylepšení za pomoci dnes už příjemných neinvazivních technologií? Jak zachovat pohodu a kousek slunce v duši i pro chladnější nevlídné dny a využít je k příjemné a účinné relaxaci?

Odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek přinese 14. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný 7. a 8. září opět v prostorách PVA EXPO PRAHA - Letňany.

Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i  postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. K vidění budou nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů a řas, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Soutěže, líčení, účesy, móda, design

cosmetics

cosmetics

Přední kadeřníci i jejich fanoušci již nedočkavě čekají na třetí ročník prestižní soutěže napříč kadeřnickým světem o stotisíc korun a účasti v zahraničí“INSPIRACE 2013“, jejímiž garanty jsou mistři oboru  Blanka Hašková, Romana Topinková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý. Magnetem podzimního veletrhu bude jako každoročně Česká mistrovská soutěž v make-upu, jejíž minulá vítězka Eva Skořepová reprezentovala ČR v Düsseldorfu v březnu. Nejlepší kosmetičky a vizážisté z červnové soutěže pod vedením Unie kosmetiček v Kaiserštějnském paláci (Téma: Vůně Orientu), postoupili na tuto mistrovskou soutěž při WORLD OF BEAUTY & SPA podzim (Téma: Šarm tanečního parketu) v Letňanech a vítězka poté opět zamíří do zahraničí.

cosmetics

cosmetics

Na veletrhu budou vyhlášena a předvedena trendová témata prestižních soutěží pro jaro 2013 - Creative Image Team by Pavel Bauer a Fotomakeup by Štěpánka Podroužková. Pavel Bauer a jeho hosté připravují opět bohatý program: líčení trendů, proměny hostů,  přehlídky módních oděvních značek a známých návrhářů. Ve spolupráci s Národní komorou módy se představí mladí módní designeři v soutěži „Diamond Fashion Designer“, příležitostí pro nejmladší budou mezinárodní soutěže mladých manekýnek a modelů. Stranou nezůstane péče o ruce, nohy a nehty: připravujeme Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v NAIL DESIGNU s postupem na prestižní soutěže v Düsseldorfu, česko-slovenskou soutěž v pedikúře pod vedením České podiatrické společnosti, soutěž produktů BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

cosmetics

Anti-aging péče, masáže, relaxace

cosmetics

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám a anti-aging péči také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat odborníci pro regenerační a relaxační masáže, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka, čakrální terapii, irisdiagnostiku, astrologii a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou m.j.  největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, Národní komora módy, sdružení pro kosmetiku  PROKOS  a velká řada odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy. Veletrh nabízí návštěvníkům poradenství a prevenci: především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, jejichž základem je duševní pohoda, pilíři pro mnohé pak odsunutí obav, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

cosmetics

cosmetics

Nabídka školení a rekvalifikací

cosmetics

V nabídce jsou široce zastoupena témata, která mají za úkol oslovit nejen návštěvníky, kteří chtějí služeb odborníků využít, ale také ty, kteří chtějí v oboru zkrášlovacích a relaxačních služeb aktivně pracovat a dále se vzdělávat, popřípadě rekvalifikovat na práci v tomto na významu přibývajícím oboru.

cosmetics

Těšíme se na viděnou na podzimním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 7. a 8. září 2012 opět v přívětivém PRAŽSKÉM VELETRŽNÍM AREÁLU PVA EXPO PRAHA – Letňany! 

Veletrh pro krásu a pohodu nebude v areálu sám: návštěvníky jistě osloví i tři další veletrhy -kromě tradičního Sběratele moderní veletrhy Investor (věnovaný v naší době žádaným nabídkám investování do cenin a rozličných produktů) a Minerály a drahé kameny. Ve spolupráci s pořadatelem můžeme již nyní pozvat ženy, návštěvnice veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, na tyto souběžně probíhající atraktivní akce zcela ZDARMA.

Fotogalerii z předešlých akcí, program, tiskové zprávy i výsledky soutěží jakožto další informace pro podzimní akci najdete na www.worldofbeauty.cz . Další informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Reklama