Stačí jedno prochladnutí, abychom na vlastní kůži poznaly píchání v břiše či pocity pálení při močení. Co nejkratší cestou proto vyrážíme do lékárny pro brusinky, které jak je známo, jsou výborným pomocníkem při těchto obtížích. Jenže přípravků z brusinek je v každé lékárně mnoho. Jak vybírat? Dát na doporučení anebo se řídit vlastním rozumem?

brusinky

Začneme od začátku. Co dělá brusinky tak účinné?

Červená barva brusinek je dána vysokým obsahem rostlinných flavonoidů, tzv. proanthokyanidinů (zkratkou PAC) a to jsou právě ty látky, které nejvíce vypovídají o kvalitě brusinek. Na českém trhu jsou dostupné brusinky s obsahem 36 mg PAC, což je hodnota, která byla v roce 2004 doporučena jako optimální pro kýžený efekt. Jenže pozor! Novější vědecké poznatky doporučují tuto dávku zvýšit!

Brusinky od Barnys se zásadně liší od ostatních výrobků!

Představte si, že si přijdete do obchodu koupit kožich. Nabídnou Vám kožich z králíka nebo z norka, jenže ten z králíka bude mnohem kratší a i dražší. Koupili byste ho? Jistěže ne! Víte přeci, že není kožich jako kožich! A stejně je to s brusinkami.

Mnohé přípravky z brusinek obsahují standardně 36 mg PAC v kapsli, avšak kanadské brusinky SuperCranberry™ AKUT od Barny´s obsahují v jedné kapsli až 125 mg! Při dávkování 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer tak získáte v denní dávce až 500 mg  namísto běžných 36 mg! To je už pořádný rozdíl. Proto jsou kanadské SuperCranberry™ AKUT dle uvedených čísel bezkonkurenčně nejsilnější brusinky na trhu. V lékárnách je ale často koupíte jen na vyžádání, nenechte se tedy snadno odbýt. Dobrá lékárna Vám tyto brusinky objedná ještě týž den, nejpozději však do druhého dne je budete mít.

Užíváte brusinky dlouhodobě? Ušetřete až stokoruny!

SuperCranberry™ AKUT Barny´s CRAN-URIN™ megaPAC brusinky, které jsou vhodné právě pro dlouhodobé užívání, obsahují v každé kapsli 40 mg PAC a navíc v balení mají 30 anebo 60 kapslí. Všimnete si, že nejde jen o účinek, ale také o ušetřené peníze! Vždyť brusinky jiných značek s těmito hodnotami PAC jsou zákazníkům prezentované jako AKUT verze. V takovém balení AKUT pak najdete jen několik kapslí. A právě proto tvrzení, že s Barny´s ušetříte až stokoruny, rozhodně není nadsázka. Jen takto si je možné představit maximální kvalitu a efekt bez zbytečného zatížení rozpočtu Vaší peněženky.

Bonus na závěr.

Brusinky od Barny´s vynikají i tím, že jsou jako jediné na trhu obohaceny o vitamin H, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí).

Najdete ještě důvod proč kupovat jiné brusinky než od Barny´s? Napište nám o tom v diskusi, a určitě se nezapomeňte podívat na naše stránky www.kanadske-brusinky.cz  

Reklama