Máme tu krásně zbarvené listí na stromech a zdá se, že i slunný podzim.
Mnoho z nás se těší a plánuje, jak ho využít co nejlépe a co nejplněji tak, abychom ledovou královnu zimu uvítali naplněni energií a zdravým životním elánem.
Samozřejmě - k těmto pocitům a stavům nám pomáhá sport. Ovšem i toto konání našeho bytí může mít své překážky - a mnohdy zdánlivě velmi nepatrné, přesto podstatné...

Třeba úplně obyčejné brýle - pro někoho životní nutnost, pro druhého módní doplněk.
Život bez nich si nedokáže představit většina naší populace.
Jsou však chvíle, kdy brýle na nose nejsou zrovna tou nejlepší pomůckou.
S brýlemi se například nedá pohodlně plavat, hrát fotbal či běhat.
Ale i když je máte, nemůžete se s nimi naplno věnovat sportu a aktivní relaxaci.

Neomezujte se proto a prožijte aktivní podzim s kontaktními čočkami značky ACUVUE® společnosti Johnson & Johnson.

Je mnoho společností, které kontaktní čočky vyrábějí, ale nejvíce lidí se spoléhá na značku ACUVUE®. Společnost Johnson & Johnson nabízí kontaktní čočky téměř pro každého.
Vybírat si můžete z různých variant. Které z nich si pořídit, aby vám správně padly, vám pomůže odborník – kontaktolog.

Zkuste tedy ten letošní podzim trochu jinak. Než se dáte do aktivního sportování, poradíme vám:

Kontaktní čočky ACUVUE® nebo novější ACUVUE® 2 jsou určeny k dvoutýdennímu nošení denním způsobem nebo k týdennímu nošení prodlouženým způsobem.
Prodloužené nošení (s přespáváním s nasazenými čočkami) musí doporučit kontaktolog na základě očního vyšetření a snášenlivosti čoček
.
Tyto čočky vynikají vysokou propustností kyslíku, vynikajícími optickými vlastnostmi a zdravějším způsobem časté výměny.

Nejjednodušším způsobem nošení kontaktních čoček při sportování jsou však kontaktní čočky 1.DAY ACUVUE® .
Ráno nasadíte nový pár kontaktních čoček, který večer vyhodíte. Nebudete mít žádné starosti s péčí o kontaktní čočky a kontaktní čočky pro vás budou skvělou alternativou k brýlím.

Ve slunečných podzimních měsících oceníte i to, že mají všechny kontaktní čočky značky ACUVUE® UV filtr.
Ale pozor! Pokud si takové čočky pořídíte, neznamená to však, že nemusíte nosit sluneční brýle. Čočka chrání před UV zářením jen část oka, a proto je nutné nadále používat i jiné ochranné pomůcky.

Kontaktní čočky značky ACUVUE® dále nabízejí především jednoduchou manipulaci, snadné rozlišení rubové a lícové strany a maximální pohodlí.

Pro ty, kterým už dávno není 35, a přesto chtějí bez brýlí vidět na blízko i na dálku, jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® BIFOCAL. Společnost Johnson & Johnson myslí i na uživatele s astigmatismem. Ostré vidění jim zaručí kontaktní čočky ACUVUE® TORIC. Nenechte se proto omezovat brýlemi a svěřte své oči do péče odborníků, kteří vám doporučí kontaktní čočky pro splnění vašich individuálních potřeb.

Více o jednotlivých typech kontaktních čoček značky ACUVUE® najdete na http://www.acuvue.cz/.

Chcete-li soutěžit, klikněte ZDE