Včera, když jsem se unavená z práce ploužila domů a přemýšlela na spoustou věcí, zastavil mě jakýsi pán v obleku, běhalo jich tam víc a odchytávali lidi. Čert ví, proč jindy při podobných setkáních jdu dál, ale tentokrát jsem se s ním dala do řeči. Ptal se mě, jakého mám operátora, a když jsem řekla O2, zajásal a ptal se, jak dlouho. Po mé odpovědi (mám ho asi 6 let) zajásal ještě víc a že prý to je bezva, že má zrovna pro věrné zákazníky dárek.

Potřebuje prý jen osobní údaje do formuláře, aby mohl vykázat, že nějaký dárek předal. Údaje jsem mu dala (bože jak jsem byla BLBÁ!!!), on si vyplnil formulář a pak mě poprosil o podpis. Ještě mi ukazoval, co všechno vyplnil, samozřejmě mi ukázal jen něco. Háček byl v tom, že hlavička toho formuláře byla schovaná pod klipsem na deskách, a hned jak jsem umístila svůj autogram, kopii formuláře přeložil a strčil do velké obálky, kterou mi předal s tím, že to je ten dárek.

Jenže když jsem ten dárek doma otevřela, zjistila jsem, že uvnitř je SIM karta s novým telefonním číslem a smlouva s paušálem na půl roku!!! No těch jmen, co jsem si nandala, moje zrcadlo se červená ještě teď! Ale už se stalo, naštěstí, jak mi sdělila operátorka O2, dá se to do 14 dnů bezplatně zrušit. Ano, já vím, neměla jsem se zastavovat, neměla jsem mu dávat žádné údaje a už vůbec jsem neměla nic podepisovat, ale člověk má někdy asi zásek inteligenčního toku, jak říkám já. Ano, taky jsem se divila, jak někdo něco může podepsat, aniž by pořádně viděl, co to je. Dneska už vím, že to jde velice snadno. Stačí šikovný manipulátor, trochu rozptýlení a průšvih je na světě. Já už jsem tedy poučená až až, tak snad jestli třeba některá z vás na Ženě-in narazí na podobného ptáčka, pošlete ho i za mě do... Však vy víte kam. :)

Napálená Alča :)

Reklama