obrazek.pngObávají se cestovat na delší vzdálenosti, a to nejen kvůli samotnému úniku moči, ale také kvůli osobní hygieně. Ačkoli mohou takové obavy být pochopitelné, faktem je, že s kvalitními inkontinenčními pomůckami jde hravě zvládnout jakoukoli letní aktivitu. No řekněte sami – nač si kazit ty nejkrásnější týdny v roce nějakými obavami? Nač se omezovat, když řešení je dostupné a velmi efektivní!

Diskrétním pomocníkem na cestách vám budou dámské inkontinenční kalhotky MoliCare Lady, které vypadají jako klasické spodní prádlo. Skvěle sedí a díky tomu se pohodlně nosí, takže si ani nevšimnete, že je vůbec máte na sobě. Obsahují také neutralizér zápachu, proto se nemusíte bát, že si vašeho drobného problému všimne někdo z okolí.

Malým bonusem navíc je originální design těchto kalhotek, které zdobí jemné motivy růžových motýlů, jež zvýrazní ženskost své nositelky. Kalhotky jsou jak na lékařský předpis, tak i volně k dostání v lékárnách za příznivou cenu.

K tomu, abyste se na cestách cítili pohodlně a zkrátka dobře, je nezbytné dbát na osobní hygienu. Jistě, nemusí to být vždy snadné, protože člověk často nemusí mít přístup k tekoucí vodě nebo k mycím prostředkům. Abyste měli i během dlouhých cest o intimní hygienu dobře postaráno, není nic snazšího než sáhnout po čisticích ubrouscích MoliCare skin. Ty slouží k rychlému, šetrnému a praktickému mytí intimních partií. Neutralizují zápach, příjemně svěže voní, a navíc jsou k dispozici v praktickém uzavíratelném balení.

5d480c92cc96cobrazek.png

Reklama