63e0f478e616bobrazek.jpgVitamin C patří k těm nejdůležitějším, které bychom měli našemu tělu pravidelně dodávat. Nejen že si ho samo neumí vytvořit, ale ani si ho nedokáže uchovat  v zásobě takzvaně na horší časy. Je ve vodě rozpustný, takže jeho přebytečné množství pravidelně vylučuje močí. Nestačí tedy, když si pořádnou dávku ovoce nebo zeleniny dopřejete jen párkrát do týdne. Klíčem k úspěchu je pravidelnost.

Proč se bez vitaminu C neobejdeme?

Kolik vitaminu C je denně zapotřebí, to se liší nejen organismus od organismu, ale také v závislosti na jeho zátěži. Průměrně se toto číslo pohybuje okolo 80 až 100 mg, ale mnohem víc ho bude potřeba při nadměrné duševní práci, ve stresových situacích, při zvýšené fyzické zátěži (např. u sportovců), u starších osob, ve vyšším věku, u kuřáků, nebo při graviditě a kojení.

63e0f4482ec04obrazek.png

Doplněk stravy

„Céčko“ (vitamin C) se podílí na spoustě procesech v lidském organismu. Dopomáhá například k:

  • zachování správného fungování imunitního systému i během náročného fyzického výkonu a po něm,
  • tvorbě kolagenu pro správnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů,
  • normálnímu energetickému metabolismu,
  • zvyšování vstřebávání železa,
  • normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti,
  • ochraně buněk před oxidativním stresem,
  • snížení míry únavy a vyčerpání.

Vsaďte na prověřený zdroj vitaminu C

blobid0.pngZajistit dostatečný přísun vitaminu C pouze stravou, to je pro řadu z nás složité. Proto existují doplňky stravy, které nám v naší snaze po zdravém životním stylu pomáhají. Jedním z nich je léty prověřený Celaskon, nyní navíc s inovativní trojkombinací tělu prospěšných látek.

Celaskon IMUNITA PLUS tělu kromě samotného vitaminu C dodává také pro podporu správného fungování imunitního systému nezbytný zinek. Jde o stopový prvek. Přispívá například k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky nebo k normální plodnosti a reprodukci. Celaskon IMUNITA PLUS obsahuje navíc bioflavonoidy, látky pocházející z citrusů.

Stačí jedna tableta Celaskon IMUNITA PLUS denně, protože disponuje postupným uvolňováním, takže tělu dodává prospěšné látky až po 24 hodin. 

Více najdete ZDE