Tématem dnešního dne na Žena-in.cz je líbání. Napište nám, jaké to bylo, když jste dostala první pusu. Na jaký polibek nikdy nezapomenete a zda Vás muchlující se páry v městské hromadné dopravě pobuřují, nebo se chováte s partnerem stejně. Jste nedočkavá a zajímá Vás, o čem se budeme bavit a v čem budou spočívat naše soutěže zítra, pozítří? Tak čtěte dál.

Soutěž v pondělí: Počítejte a odpovězte

 

Úterý – editorka Mira

Mají lepší práci než Vy, chytřejší děti, vždy se jim vše povedlo. A hlavně! Problémy se u nich nikdy nevyskytují. Znáte je? Bydlí vedle Vás a zdají se být dokonalí.

Neustále mluví o tom, že se snaží o dobro pro celé lidstvo, na špatné skutky nějak zapomínají a ty normální povyšují na zázraky. Úplatky neberou (no, to by si přece nedovolili) a touží po jediném – získat Vaše sympatie. Jenže, Vy při sledování večerních zpráv už jen nevěřícně kroutíte hlavou.

Jsou mezi námi – ti, co se přetvařují, na něco si hrají. Pravdu do očí Vám neřeknou, a když se ji náhodou dozvíte, snaží se ji popřít.

 

Téma na úterý: Přetvářka, maloměšťáctví
Soutěž v úterý: Hodinovka 

 

Středa – editorka Markéta


I na tento den pro Vás máme připraveno téma. Ale ještě Vám jej neprozradíme. Jedná se o něco speciálního. Téma, kde je dovoleno mnohé. Budeme psát o všem, a vlastně o ničem. Jste zvědavá? Tak se těšte na středu!  

 

Téma na středu: zatím neprozradíme
Soutěž ve středu: Poskládejte ze slov známou větu

 

 

 

Čtvrtek – editorka Iveta
Možná je máte doma někde schované. Jsou plné tajemství a Vámi už několikrát prohlížené a čtené. Znamenaly pro Vás v určitou dobu mnohé, a dnes přinášejí jen úsměvné vzpomínky.
Ten nepopsaný papír a tužka v ruce se pro Vás staly určitým rituálem. Nebo si myslíte, že v dnešní době už to je pasé a dáváte přednost e-mailové schránce?

Ve čtvrtek si budeme povídat o dopisech. Napište nám, zda pro Vás jsou ještě v dnešní době nezbytnou součástí komunikace. Jaké pocity máte, když otevíráte obálku. Dostávala jste milostné dopisy? Psala jste je? Co Vy a pošťáci?

 


                                     Téma na čtvrtek: Dopisy
                       Soutěž ve čtvrtek: Poznejte, co je na obrázku

 

 

 

Pátek - editorka Mira
Mel Gibson z toho byl zpočátku zmaten, a poté začal svoje schopnosti využívat. Každý muž by to rád věděl a Vy nám to můžete prozradit. Dejte nám odpověď na otázku: po čem ženy touží. Možná všechny po jedné věci, ale co když ne? Prozraďme mužům, co nás odzbrojí a samy sobě, co bychom ze všeho nejvíc chtěly mít.

                                 Téma na pátek: Po čem ženy touží
                             Soutěž v pátek: Turnaj v samolodích

 

A po pátku nás čeká víkend, volno a odpočinek. Ale to předbíhám. Dnes máme přece pondělí. Tak hurá do nového týdne a do psaní příspěvků pro magazín Žena-in.cz. Zaujalo Vás některé téma z naší nabídky? Napište nám už nyní a do e-mailu připište den, kterého se příspěvek týká. Jako vždy ty nejzajímavější příspěvky odměníme dárečky. Nenechávejte si svůj příběh pro sebe, pošlete nám jej!


redakce@zena-in.cz

 
Reklama