Kdeže ty doby jsou. Dnes jsem sama ve věku, kdy mě vrásky doslova děsí a chovám se tak, jako ony ženy, kterým jsem se coby mladice posmívala.

 

Ale díky bohu zato, že dnes již existuje celá řada výrobků, které s vráskami dokáží bojovat. A věřte, že dokáží bojovat opravdu úspěšně!

 

Já osobně nedám dopustit na jedinečný výrobek evelle®, jehož přírodní receptura je založena na výsledcích vědy a obsahuje deset bioaktivních látek, které významně ovlivňují kvalitu naší pleti.

Právě evelle®  nastartuje zkrášlovací proces v těch nejhlubších vrstvách pokožky, kde mají krémy většinou jen omezené účinky.

 

Víte, že:

Pilulky krásy evelle®  obsahují celou škálu vynikajících bioaktivních látek sestavených do optimální receptury. Obsahují například jedinečný Bio-Marine Complex® a rovněž unikátní pleťový antioxidant Pycnogenol®, samozřejmě vitamin C a karotenoid lykopen.

 

Ovšem nezapomínejte, že ani ten nejlepší a nejúčinnější kosmetický prostředek nestačí, když je na vše sám. Vždy je třeba zvolit účinnou kombinaci ochranných a reparačních strategií, které se v konečném důsledku projeví v optimalizaci kvality pokožky. K těmto strategiím patří ochrana před sluncem, používání regeneračních a hydratačních krémů a emulzí, zdravé stravování, pitný režim a podobně.

 

Za sebe zkrátka mohu říci, že ze všech možných prostředků proti vráskám jsem nejvíce spokojena právě s evelle®.  Sázím totiž na kvalitu a tou značka evelle® bezpochyby je!

 

Chcete se dozvědět více o tomto jedinečném prostředku proti vráskám? Pak klikněte ZDE, kde si můžete poslechnout šestiminutový rozhovor právě na téma vrásky a pilulka krásy evelle®.

Pozor! Pokud máte pomalé připojení, rozhovor se bude načítat delší dobu! (91MB)