Milé ženy-in,

mně prsa začala růst v 11 letech. Bylo to traumatické období, strašně jsem se styděla. Kluci se mi smáli. A tak jsem nosila volná pánská trika, aby nebylo nic vidět. V devítce na základce jsem měla trojky, na gymplu už čtyřky.

Spousta žen touží po větším poprsí, ale já si myslím, že fakt není o co stát. Zkoušely jste někdy sehnat podprsenku 75D, která by byla alespoň trochu hezká, držela prsa a stála méně než 2000 Kč? To je opravdu nadlidský výkon. Nechápu, proč se dělají push-upky ve velikosti A a nedělají se v D-čku. Vždyť právě větší prsa potřebují oporu. Závidím dámám s poprsím, které se vejde do košíčků velikosti B. Musí být krásné, když přijdou do krámu a prodavačka před ně vybalí nepřeberné množství různobarevných podprsenek. A dokonce i v sadě s kalhotkami! O plavkách ani nemluvím. Opravdu málokde seženete plavky s podprsenkou velikosti D a kalhotkami M.

Svoje prsa nesnáším, jsou povislá, jedno o mnoho větší než druhé a vůbec jsou odporný. Opticky mi přidávají tak 10kg. Nedá se s nimi sportovat, nedá se s nimi spát. Neseženu pěkná moderní trička. Nedokážu se svléknout před partnerem. Hrozně moc bych chtěla jít na plastiku, ale vzhledem k tomu, že mám před sebou ještě 1 rok na VŠ, tak si dlouho počkám, něž si ji budu moct dovolit.

Zdraví vás Barracuda

PS: Ještě vám posílám obrázek. Není nic moc, prsa tam vidět jsou. Já jsem ta mladší v tom růžovym.  :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Velice děkujeme za příspěvek!

Tak tohle přesně znám - 75D mám taky - a jedno větší než druhé - a to nepřehlédnutelně - taky. A bez podprsenky prostě visí... Naštěstí zatím nijak dramaticky, ale nadšená z toho nejsem. Problém nejsou jenom plavky (taky mám M-ka), ale i třeba halenky - když mi jsou přes prsa, tak mi vlajou v pase... Naštěstí mi docela pomáhá cvičení, záda taky zatím drží, takže zas tak dramaticky to nevnímám...

Mimochodem, hezcí vipeti :) A v tomhle tričku vypadají i ta prsa pěkně :)

Máte také příliš velká prsa? Nebo jste naopak chtěla větší? Způsobila vám Vaše prsa někdy nějaký "trapas"? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama