Milé čtenářky,

tato povídka nám přišla do našeho redakčního e-mailu. Napsal ji pro Vás jeden poměrně mladý muž, který doufá, že se Vám bude líbit. Předkládáme Vám ji bez stylistických úprav, protože pak by ztratila hodně ze své autentičnosti a bezprostřednosti.

Redakce

 

* * *

 

Blížil se večer, Lukáš již byl z práce doma, zatímco jeho žena Kristýna se měla každou chvíli z práce vrátit. Za malou chvíli Kristýna dorazila domů docela unavená, jelikož měla namáhavou práci a trávila dlouhé hodiny v kanceláři, což ji psychicky vyčerpávalo. Odložila si sako a kabelku a ladným pohybem odhodila své lodičky do kouta. Pozdravili se s Lukášem navzájem a dosedla k němu na měkký pohodlný gauč a nohy si položila na něj. Lukáš moc dobře věděl, že má ráda, když jí masíruje nohy, takže s tím hned začal. Při jeho masáži se krásně uvolnila a zapomněla na všechny své starosti. Za krásnou masáž mu poděkovala pohlazením po tváři a polibkem a řekla mu, že půjde do vany, která ji vždycky udělala tak dobře.

 

Jenže dnes v ní nechtěla být sama, chtěla v ní být se svým mužem, protože věděla, jak moc ji vždycky dokáže uvolnit. Vanu šel napustit Lukáš, a protože byl beznadějný romantik, rozložil kolem vany svíčky a vanu napustil hezky teploučkou vodou, a samozřejmě nesměla chybět pěna. Lukáš si lehl do vany a Kristýna si lehla zády na něj. V romantickém prostředí, kde jediným světlem byly pouze zapálené svíčky a bylo slyšet jen šumění pěny, mu povídala o všem, co ji trápilo, co dělala celý den nebo jen co jí zrovna napadlo a on ji naslouchal a jemnou houbičkou omýval celé její tělíčko.

 

Pak se začali vzájemně hladit po celých svých tělech, otočila se k němu a začali se něžně a dlouze líbat. Oba byli už docela vzrušení a od něžného  líbání přešli k rychlému a vášnivému……… zahleděli se navzájem do očí a Kristýna navrhla, že by taková rychlovka jako předehra byla celkem dobrá, na což Lukáš jen spokojeně přikývl. Pod tou pěnou a vodou nahmatala Lukášův již ztopořený penis a nechala ho vniknout do své jeskyňky…….Lukáš byl opřený o vanu a lehce masíroval své ženě prsíčka, zatímco ona se opírala svýma rukama o jeho ramena, postupně dosedala na jeho penis rychleji a rychleji. Za nedlouho dosáhli společného vyvrcholení. Svou „předehru“ měli za sebou a teď zamířili do ložnice, kde se chtěli pomilovat ještě jednou, a to vášnivěji a procítěněji………….

 

Kristýna dolehla na  měkoučkou postel a Lukáš na ni. Přitiskl své rozpálené rty na ty její a začali se vášnivě líbat a cítili, jak jejích těly prochází to krásné teploučko, které jim dělalo tak moc dobře na srdíčku. Své rty oddělil od jejích a začal ji lehounce líbat na krku…….. zmítala se v rozkoší a spokojeností předla jako kočička……….Svými něžnými polibky postupoval na ramena a pak níže, až se dostal k jejím prsíčkům…nebyly ani velké, ani malé, spíše naprosto obyčejné, ale ne pro něho……… pro něj to bylo něco nepopsatelně nádherného a ona moc dobře věděla, že se mu tak moc líbí, protože ty jiskřičky v jeho očích nešly přehlédnout.

 

Líbal její prsíčko na každičkém místě centimetr po centimetru, až se dostal k bradavce…. vzal ji do úst a pomaloučku si s ní pohrával, sál ji a jemňounce kousal. Cítila to vzrušení, to horko, které procházelo celým jejím tělem, a cítila, jak ji příjemně šimrá v podbřišku. Lukáš sjel níže až k bříšku a k jejímu pupíku…… jazýčkem kroužil kolem něj a zahlcoval jej spoustou pusinek………..opustil její krásný pupíček a pusinkami pokračoval směrem dolů……….. to už vzdychala rozkoší, protože věděla, že na řadě je teď její pipinka, ale Lukáš věděl, že jí nemůže dát, po čem tolik touží hned, ale že ji musí rozpálit ještě více…….své rty zastavil na podbřišku a přeskočil jimi na její stehno, bylo sametově heboučké…….. laskal je a líbal a pokračoval takhle po celé noze, až se dostal k prstíčkům………….. ty jeden po druhém políbil a s malíčkem si pohrál ve svých ústech, protože věděl, že tohle to má nejraději.

 

Pak se stejnou rychlostí vracel zpě,t jenže tentokrát po vnitřní straně její nožky………… nezapomněl ani na kolenní jamku, ve které byl jeho jazýček jako doma. …………Stejně postupoval i u druhé nohy……..pomalými polibky se vracel od prstíčků druhé nohy zpět nahoru a zbývalo mu už jedno jediné místečko, po kterém ona tolik toužila………..Když poprvé políbil její broskvičku, vzrušením se jí postavil poštěváček a hlasitě zasténala slastí…….

 

Začal ji pomalounce lízat a jí se to šíleně líbilo. Poznal to jak na řeči jejího těla, které se zmítalo v rozkoši a celý klín se jen chvěl, tak i na jejím slastném sténání. Nikam nespěchal a věděl, že čím pomalejší bude, tím více se jí to bude líbit…….lízal její broskvičku od zdola nahoru a pozoroval, jak se její pysky otevírají jako rozkvétající se růže……….jeho mrštný jazýček nevynechal jediné místečko, laskal ji, zajížděl jazýčkem dovnitř a pohyboval s ním ze strany na stranu a zdola nahoru……….. vzal do svých rozpálených rtíků její pysk jeden po druhém a sál jej, žužlal a jemňounce kousal a Kristýna byla v sedmém nebi, nevnímala nic kolem sebe, jen se mu celičká oddávala a vypínala na něj svou slaďoučkou broskvičku a tím mu dávala najevo, jak moc se jí to líbí a že by chtěla ještě a ještě více…

 

Stejně jako se věnoval jejím pyskům, se teď věnoval jejímu postavenému a prokrvenému poštěváčku…. To už ale Kristýna déle nevydržela a řekla mu, ať už jí to konečně udělá………….políbil její poštěváček, kleknul si, chytil do ruky svůj ztopořený penis namířil jej na její roztáhnutou broskvičku a prudce do ní vnikl……….přirážel stále rychleji a rychleji a jejich těla sladila rytmus a splynula v jedno……….. svým sténáním a hlubokým a rychlým dýcháním si dávali najevo, že je to pro ně moc krásné a že jsou maximálně vzrušení.

 

O to hezčí to bylo, že si navzájem úplně důvěřovali, milovali se a žili a dýchali jeden pro druhého, což bylo pro ně nesmírně důležité, protože jedině pak se jejich milování stávalo něčím mnohem větším a procítěnějším………………. Lukáš se otočil na záda a ona si sedla na něj, ruce si položila na jeho mužnou hruď a on ji uchopil za její boky, tempo přirážení teď určovala ona a on jí byl úplně celičký oddán………

 

Cítili, že za nedlouho dosáhnou tolik očekávaného vyvrcholení……….. povalil ji na postel a znovu do ní vniknul…………dívali se navzájem upřeně do očí a všechny své pocity si sdělovali pouhým pohledem…….. cítili, jak se nevyhnutelně blíží vyvrcholení………. orgasmu dosáhli společně a ona v sobě cítila jeho teploučko………svalil se na ni únavou a jen ztěžka oddychoval……ona byla neskonale šťastná a hladila ho po zádíčkách a jen zhluboka oddychovala……….ještě chvíli se něžně líbali a pak únavou usnuli navzájem v objetí…………