píše čtenářka s nickem geriliw a dodává, že je světlý typ a bez nalíčení si připadá nevýrazně. Rozhodně by se neobešla bez řasenky a pudru. Co na její kosmetický arzenál říká její přítel? To už se dočtete v této čtenářské novince.

Pěkný den všem krásným namalovaným i nenamalovaným ženám-in.Na dnešní téma jsem se už dlouho těšila. Zajímá mě, jestli jen mě tolik záleží na líčení nebo i ostatním:)

Dalo by se říct, že líčení je můj koníček. Mám toho doma spousty, všude po bytě se něco najde. Můj přítel mi za to často nadává:D Vždy říká: Tady je to jak v nějakém kosmetickém salónu:D

Takže teď k líčení. Hodně záleží na tom, kam jdu. Pokud se chystám někam na nějakou akci, neobejdu se bez makeupu, korektoru, pudru, tužky na oči, stínů na oči (těch mám spoustu, plno z nich ani nepoužívám:D), a samozřejmě bez černé řasenky. Někdy použiji i stříbrnou tužku na oči, která oči krásně rozzáří. Když jdu jen do obchodu pro pečivo vystačím si s makeupem, řasenkou a s pudrem.

Ale také záleží na tom jakou mám náladu. Někdy se mi třeba vůbec nechce, tak to odfláknu:D Ale co mi nikdy nesmí chybět, je právě krém na obličej, který nechám chvíli vstřebat, poté nanesu makeup, používám od Maybeline, ale dobrý je i od Dermacolu. Jako pudr se mi osvědčil matující pudr od Astoru. A z řasenek mám ráda od Avonu nebo Gabriella Sallvete.

Zavídím ženám, které jsou výrazný typ. Já jsem světlý typ, takže mám krátké světlé řasy a nenamalovaná si prostě nikam netroufnu:D

Cítím se divně, prostě to nejsem já.

Takže závěrem nikdy bych se neobešla bez řasenky a pudru!

geriliw

Milá geriliw, děkuji, že jste nám napsala svůj názor. Světlé typy jako jste vy to mají asi složitější. Uvažovala jste o tom, že byste si nechala řasy třeba obarvit?

Jak jste na tom s malováním vy, milé žey-in? Také se neobejdete bez líčidel, nebo to máte úplně naopak a chodíte tak, jak vás příroda stvořila.

Napište nám také svůj názor na: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama