Nebo úžasné denní téma, které bychom mohly probrat zítra, co říkáte, milé ženy-in? Každá z vás na to máte jistě svůj názor. Patříte do tábora přírodních žen, nebo byste nenalíčená nešla ani s odpatky?

Je to samozřejmě staré klišé, ale já za sebe mohu říct, že by mi to dělalo problém. Vidět mě bez make-upu je asi stejné jako v pyžamu. Co je komu do toho, jak vypadám, když uléhám do postele.

Ano, jedině když jdu spát, jsem bez make-upu. Jemně se líčím i o víkendech a chvílích volna. Ale můj make-up spočívá jen ve sjednocení pleti tekutou bází, řasenku si klidně odpustím.

Mít hezkou a svěže vypadající pleť je základ, k tomu čisté vlasy a cítím se dobře, i když pro ostatní vypadám naprosto přirozeně.

Ale teď už dost o sobě.

Jsem moc zvědavá, jak se na líčení, nebo naturální vzhled díváte vy.

  • Napište mi, zda se líčíte, jak moc, co k tomu potřebujete, bez které kosmetické věcičky se neobejdete.
  • Napište mi i vy, které jste se rozhodly pro přirozenost, a líčidla vám neříkají. Z jakého důvodu se nelíčíte? Je v tom životní styl, pohodlnost, nebo třeba přání partnera?

Na vaše příspěvky se už dnes moc těším na adrese:  redakce@zena-in

Zajímá vás dárek za příspěvek? Můžete se těšit na tento balíček. najdete v něm make-up Avon, korektor, pleťovou masku a zrcátko. To vše za jeden příspěvek, který bude vylosován

dárek

Reklama