Čekala na svého muže u něj v kanceláři, aby si spolu zašli na domluvený oběd. Přišla brzy, a tak musel ještě něco dodělat. Usadila se na pohovku a pročítala v telefonu zprávy. Přitom zaslechla něco, co jí vzalo dobrou náladu i klid.

63527fafda1f5obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

„Když se Tomáš vracel od kopírky, zastavila ho u dveří nějaká žena. Tak pětatřicet, docela kočka. Slyšela jsem, jak ho láká na oběd a sklenku vína. Prý by se jí hodila sympatická společnost. Když jí řekl, že oběd už domluvený má, nenechala se odradit. Přišla s nabídkou večeře. Že zná super italskou restauraci. A jak se před ním nakrucovala! Normálně s mým mužem flirtovala. Byla jsem v šoku. Samozřejmě ji odmítl. Věděl, že sedím kousek od nich, všechno vidím a slyším. Udělal by to ale i tehdy, kdybych tam nebyla?“ běželo hlavou překvapené Denise. A okamžitě uhodila na svého muže, o co že šlo.

Dozvěděla se, že dotyčná dáma je jeho nová šéfová. A taky jí prozradil, že co viděla, není nic výjimečného. Prý ho takto balí od samého začátku. „Zůstala jsem na něho zírat s otevřenou pusou. Jak mi může takovou věc říct s takovým klidem? Od té doby mi nešlo myslet na nic jiného, než jak Tomáše někde v kanclu svede. Jasně, tvrdil mi, jak ho to nechává chladným. Že nemá zájem, nepodvádí, miluje mě. No jo, ale věřte chlapovi, kterému se naskytne příležitost! Kolik jich dokáže odmítnout?“ není si Denisa jistá mužskou věrností všeobecně. Žárlivost ji pomalu doháněla k šílenství. Nedokázala ji už snést. Proto manžela poprosila, aby jí toho ušetřil, dal v práci výpověď a našel si jinou.

„Doslova se mi vysmál. Prý zbytečně vyšiluju. Nic s ní nemá, ani mít nebude. A nemíní odcházet z místa jen kvůli tomu, že já mu nevěřím. Na jednu stranu ho chápu, má pravdu. Jenže se s tím nedokážu vyrovnat. Za chvíli mi z myšlenek na tu potvoru šibne. Dokonce už pomýšlím i na to, že Tomášovi tajně projedu zprávy v telefonu. Tohle mě přitom nikdy dřív nenapadlo, odsuzovala jsem takové chování. Ale nemůžu si pomoct,“ krčí rameny nedůvěřivá manželka.

Čtěte také: