A je to tady zase. Za sebou máte hektický den, od šesti se těšíte do postele jako malé dítě a teď, když konečně přišla ta vytoužena hodinka, tak… tak nic. Hlavou se vám honí, co musíte zítra stihnout, a také: „Zaplatila jsem to inkaso, vyzvedla kabát z čistírny?“ Najednou se podíváte a na budíku jsou dvě hodiny. První, co vás napadne, je, to budu zase ráno vypadat! Budu vstávat a chodit minimálně celé dopoledne jako mátoha.

Máme pro vás řešení! Právě pro vás je tady Benosen!

 

Benosen je přípravek s unikátní kombinací ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Obsahuje rostlinné extrakty, které pomáhají odstranit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organizmu, a urychlovat tak usínání.

 

Kombinace L-theaninu, kozlíku lékařského a chmelu otáčivého má blahodárný vliv na  kvalitu spán­ku. L-theanin navozuje relaxaci organizmu a pomáhá řešit potíže se spánkem, jako je časté probou­zení či nekvalitní spánek. Výrazně se tak podílí na redukci pocitů nevyspání, trvalé únavy, poklesu výkonnosti či výkyvů nálad.

Benosen také obsahuje účinnou kombinaci osvědčených rostlin - kozlíku lékařského a chmele otáčivého, které již znalo mnoho našich babiček jako blahodárnou bylinku při vaření lektvarů pro klidný a spravedlivý spánek.

Všechny zmiňované výtažky vám také pomohou při psychických potížích, nervovém vypětí či dlouhodobém stresu, které jsou provázeny častými poruchami spánku.

Užívání unikátního přípravku Benosen pomáhá přinést kva­litní spánek noc co noc a cítit se už od rána přirozeně svěží a plný energie.

Benosen také výrazně přispívá ke zlepšení celkové kvality spánku, redukci nočního probouzení, stimulaci pocitu odpočinku a svěžesti po probuzení.

Přípravek Benosen je čistě přírodní produkt, je vyloučena možnost vzniku návyku.

Benosen znamená snadné usínání, klidný spánek a svěží ráno. 

Více se o unikátním přípravku Benosen dozvíte na stránkách www.benosen.cz

Reklama