Určitě znáte tyto stavy. Jste unavení, ale spánek nepřichází. Myslíte, že za chvíli zaberete, ale bohužel není ve vaší moci usnout. Tak čekáte, až se tělo uklidní a usne. Někdy se to podaří rychle, někdy se převalujete, pálí vás oči a v hlavě se vám rojí myšlenky.

Spánek je důležitý pro zdravý chod našeho těla. Odpočinek, který tělo potřebuje, čerpáme ve spánku. Určitě jste se setkali se stavy, kde je váš spánek nekvalitní, často se budíte, zdají se vám nepříjemné sny, nebo dokonce nemůžete usnout. Vzbudíte se a nemůžete zabrat. Co pak? Jaké jsou vaše osvědčené metody pro usnutí?

Rapid

Pojďte s námi otestovat doplněk stravy GS Dormian Rapid!

Pro všechny, kteří mají potíže s usínáním, délkou či kvalitou spánku. GS Dormian Rapid je nenávykový bylinný přípravek pro rychlé a příjemné usínání, klidný a posilující spánek po celou noc.  

Díky speciální kapsli, která se v těle rozpustí do několika minut, může ke vstřebávání účinných docházet již ve velmi krátké době. GS Dormian Rapid obsahuje účinnou kombinaci 4 bylinných extraktů šetrných k Vašemu tělu. S usnutím pomáhají extrakty kozlíku lékařského, meduňky lékařské, chmele otáčivého a mučenky pletní.

Přípravek je nenávykový, bezpečný při krátkodobých i dlouhodobých potížích se spánkem.

Rapid

S GS Dormian Rapid budete spát jako v bavlnce.

Zapojte se do testovací soutěže, ve které 20 z Vás vyhraje GS Dormian Rapid 2x 40 kapslí!

Po nějakém čase vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku.

Soutěž najdete na TÉTO STRÁNCE.

Reklama