Novinky Play-Doh Oceán. V nové edici najdete tři kreativní sady. Věřte, že při hraní se už děti nebudou tak často ptát „mami, kdy už pojedeme k moři“. S Play-Doh Oceán se do hlubin ponoří okamžitě.
5af2bf597c642obrazek.jpg

 
Play-Doh VELRYBA
5af2be1836c43obrazek.jpgPonořte se do hlubin kreativní zábavy s Velrybou! Naplňte velrybu barevnou modelovací hmotou Play-Doh, stlačte ocas směrem dolů a užijte si barevný vodotrysk pomocí přidaných šablon. Vášniví oceánografové si mohou vybudovat mořský svět díky přidaným doplňkům.
pro děti od tří let.
 
Play-Doh POTRHLÁ CHOBOTNICE
5af2be235a62eobrazek.jpgProzkoumejte hloubku své představivosti s novou Bláznivou chobotnicí Play-Doh! Chobotnice i se svými zvířecími přáteli je připravena k objevení pokladu. Malí oceánografové se mohou znovu a znovu vydávat na podmořská dobrodružství se svým novým kamarádem s chapadly.
pro děti od tří let.
 
Play-Doh MOŘSKÝ SVĚT
5af2be0c632edobrazek.jpgPonořte se do hlubin vaší fantazie a vytvořte různé druhy barevných mořských živočichů. Máte senzační příležitost s touto hrací sadou Oceán. Na pomoc vám bude razítko žraloka a váleček se zábavnými texturami. Můžete také zmáčknout chobotnici nohy a vytvářet zábavné tvary.
Sada obsahuje: razítko žraloka kladivouna, čtverzubce jako váleček, vytlačovátko z chobotnice, rybí řežačku a velrybí oboustranou formu + 3 kelímky modelíny PLAY-DOH.

A nezapomeňte, že Play-doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky.

Máte ještě dítě v mateřské školce? Pak nepromeškejte soutěž Play-Doh ŠKOLKY, ve hře jsou krásné ceny! Soutěž probíhá do 18.5.

Více se dočtete ve článku Zapojte děti do projektu Play-Doh ŠKOLKY, ve hře jsou krásné ceny! Již jen do 18.5.

Nebo na stránkách www.playdohskolka.cz