Věrulinka se přiznává že aktivním sportovcem nebyla nikdy, ale pasivním je je aktivním. Sleduje Formule a vzpomíná na Neumanovou. Díky Věrulinko za příspěvek. Také vidím Kateřinu s její holčičkou v náručí a jsem vždy dojatý. To byla krásná emoce a krásně završený příběh…

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Můj vztah ke sportu je poloviční, nemusím vidět každý fotbalový zápas, hokej, tedy domácí ligu. Ale mistrovství světa si ujít nenechám, ani ve fotbale, ani v hokeji. Bližší je mi hokej, to prožívám snad více jak manžel. Při zápase jsem smutná, když prohráváme a naopak každou branku řvu radostí, div neskáču. No, ono se říká, kdo neskáče, není Čech, něco na tom je.
U nás doma má manžel výhodu, nikdy nic nenamítám, když se dívá na sport, zajímá mi a pokud ne, prostě se nedívám a on, ať se dívá na to, co jeho baví. Já si pustím počítač, nebo se jdu dívat do ložnice na svoje programy, které třeba nemusí vidět on. Je to výhoda mít dvě televize, nedochází u nás k dohadům, na co se budeme dívat.
Které sporty nemusím, je jich více, nerozumím tenisu, atletika mě nebaví.
Ale co si nenecháme ujít oba, to jsou Formule, ty sledujeme pravidelně, i když je v jiném čase, klidně vstaneme brzy ráno.
Další sport, který miluji, jsou motorky. V mládí jsem pravidelně jezdívala do Brna na velkou cenu. Dnes už nejezdím do Brna, ale sleduji alespoň v televizi.
Ze zimních sportů jsem pravidelně sledovala lyžování, éra Neumanové, to bylo něco úžasného, její výkony jsem i oplakala. Skoky na lyžích, sleduji vždy, když je televizní přímý přenos.
Uzavřu to, nejsme a nebyli jsme s manželi nikdy aktivní sportovci, ale pasivní jsme doposud.

Sportu zdar a našim sportovcům hodně úspěchu, ve všech sportech přeji.

Zdraví Věrulinka
Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama