Na co? Samozřejmě na loňský rok. Jak ho prožívala, nám popsala čtenářka Lenig. Hodně toho viděla, udělala i našla nové přátele. A také nám poslala fotky z novoročního výletu.

Milá Lenig, to jste měla pěkný rok plný zážitků. Moc Vám děkuju za příspěvek, fotky i za přízeň a přeju krásný nový rok i dnešní den.


Milá Lucko, milé ženy-in, ale i muži, kteří čtete náš magazín!

Přijměte ode mne přání do nového roku 2014, ať jste všichni zdraví, šťastní a spokojení a také přeji, aby ten nový rok byl zase o chlup lepší než uplynulý.

Já si ale na rok 2013 nemohu nijak stěžovat. I když tam byla ta pověstná prý nešťastná 13, nepřišel mi ten rok nijak zlý. Určitě utekl jako voda, než jsme se nadáli, je tu rok 2014.

Určitě mi utíkal proto, že jsem nezahálela, dny jsme si s manželem pěkně užívali. Byli jsme vloni na dvou dovolených a projeli Šumavu a jižní Čechy, ale taky kus Vysočiny a kousek Moravy. Nesmím opomenout severní Čechy, kam jezdíme za mým tatínkem a taky tam mám dceru a plno kamarádek :-).

Když jsme zrovna nebyli na cestách, tak jsme chodili hodně na procházky u nás po okolí.

V loňském roce jsme s manželem, (ale ani tatínek nebo dcera) nebyli nijak vážně nemocní, což považuji také za přispění k tomu dobrému roku. Kromě brigády jsem si od října našla i práci, která mě nesmírně baví a naplňuje.

Díky této práci jsem za tři měsíce zhubla cca 10 kg, za což jsem také moc ráda a hned je mi lépe jak na dušičce, tak jsem určitě i ulevila svému tělu, kostem a svalům :-).

U tatínka v Liberci jsme zapracovali na jeho bytě a udělali mu ho zase o něco hezčí, tedy hlavně můj manžel, za což mu patří dík.

Celý rok jsem úspěšně psala do našich místních novin a také jsme s naším Infocentrem udělali mnoho krásných akcí pro místní lidi, výlety na krásná místa. Lidem se to líbilo a chválili nás.

Hned zkraje minulého roku jsme s manželem poskytli azyl známým, kteří v podstatě ze dne na den zůstali bez střechy nad hlavou. Bydleli u nás několik týdnů, než si sehnali byt. Stali se z nás nerozluční přátelé, což je moc krásný pocit.

V minulém roce jsme se také poznali osobně s jednou netovou kamarádkou, která pro změnu nám poskytla bydlení na našich cestách Vysočinou.

I s ní jsme uzavřeli velmi vřelé přátelství a každý týden si voláme. Je prima poznávat nové lidi a zjistit, že jsou takoví, jací se jevili na netu :-)

Jak vidím, rok 2013 mohu hodnotit velmi kladně a jsem za to ráda. Ještě před pár lety bych tu spíš plakala nad tím, jak můj život nestojí ani za řeč.

Díky tomu, že jsem na netu před skoro čtyřmi lety poznala svého manžela, stal se můj život lepším a plnohodnotnějším. Díky Jiříku :-)

Minulý Nový rok jsme zahájili výstupem na Třebouňský vrch, což je u nás tradicí, tak i ten letošní 1. leden jsme pěkně vyšlapali na nejvyšší vrchol našeho pohoří a věřím, že jsme tak úspěšně zahájili éru roku 2014.

Pěkné dny přeje Lenig

P.S. posílám pár fotek z Novoročního výstupu na „Třebouňák“, kde se opékali buřty, děti se mohly svézt na koních a hlavně, sešlo se tam plno lidí.

lenig

lenig

lenig

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás samozřejmě vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA). Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je 2013. Děkuju všem!

obal

Reklama