Dnes se s vámi o svůj příběh podělí mladá žena, jež se ocitla v opravdu nepříjemné situaci. Její bývalý manžel, který se s ní rozešel kvůli nemožnosti počít vytouženého potomka, si totiž pořídil doslova ihned s novou partnerkou miminko.
 
Zdrcená Magda se s tím nemůže vyrovnat a bojí se, že se z dané situace asi zblázní. Denně na Facebooku sleduje, jak dítě roste a jak je z něho bývalý manžel nadšený. Je to cesta do pekel. Ví to, ale prostě jí to nedá… Snad stále věří, že je to jen zlý sen a že po čase se k ní zatím jediný muž jejího života vrátí.
 
Když jsem si před lety Karla brala, ani ve snu mě nenapadlo, že by se tolik diskutovaný problém mohl týkat zrovna nás,“ začíná své vyprávění smutná blondýnka a dodává, že ještě byla pyšná na to, že se jako jediná ze tří sester tzv. nemusela vdávat. „Co bych za to dnes dala, kdybych musela řešit zakrývání bříška na svatební fotografii,“ usměje se hořce při vzpomínce na to, že obě její sestry se samozřejmě o to na velké vesnické veselce snažily.

  • Teď ale místo štěstí s vysněnou rodinou přemýšlí, co dál se životem.

Karel by její první velká láska. Nepoznala vlastně jiného muže a po hořkém zklamání se do žádné známosti ani nežene.Navíc se bojím, že situace se bude opakovat,“ vysvětluje. Ty poslední měsíce před rozvodem, kdy věděla, že milovaný muž ji opouští kvůli její neplodnosti, jí zasadily bolestné rány do duše. „Připadám si jako vrácené nefunkční zboží, s kterým zákazník není najednou po letech spokojen,“ svěsí ramena.
 
Každý den se z práce vrací do svého bytu a znova a znova si přehrává společné chvíle. Přemýšlí, co mohla udělat jinak, aby s ní její manžel zůstal. Rozumově ví, že nic, ale ve svém sebetrýznění pokračuje.

Přečtěte si také:

Reklama