Čtenářka Datura měla o svatební noci problém s očními čočkami a její muž mezitím usnul. Děkuji Daturo za Váš příspěvek. Na té fotce Vám to vážně moc sluší…

Dobrý den všem,

po čtyřech letech randění jsme se s přítelem dohodli, že se vezmeme. Samozřejmě jsem chtěla vypadat ve svatební den krásně a hlavně úplně jinak než obvykle. Tenkrát zrovna pan profesor Wichterle vynalezl kontaktní čočky a já, brejlovec od dětství, jsem po nich silně zatoužila a povedlo se.

Získat je byla otázka několika dní. Zároveň jsem se se svou kadeřnicí domluvila, že mi učeše úplně jiný účes, než nosím obvykle. A to by snad na změnu mohlo stačit. Zafungovalo to, ve svatební den mě ani kolegyně z práce nemohly poznat.

Datura

A teď k té svatební noci. V nemocnici mě sice informovali, že na čočky, které se tehdy vyráběly z dost tvrdé hmoty, si budu muset postupně zvykat, ale na to nebyl čas. Ráno, v den svatby, jsem si je nasadila do očí, večer se tančilo a pochopitelně pilo, včetně nevěsty. A zkuste si vyndat kontaktní čočky z očí. I střízlivému to chvíli trvá, než se to naučí aniž by si vydloubnul oko.

Seděla jsem v  sexy noční košilce na posteli a snažila se čočky vydolovat. Nešlo to a nešlo, mezitím se vedle mě ozvalo chrápání. To můj novomanžel nevydržel čekání a usnul. A přece ho nebudu budit. Šla jsem spát taky, s čočkami v očích. A druhý den jsem viděla všechno přes mlhu. Čočky mi podrápaly oči a doktorka se mnou měla pak pár dnů starost. Tak skončila moje touha po kráse, čočky letěly do kamen a dalších víc než 40 let už zase nosím brýle. Na svatební noc už raději nevzpomínám, byly jiné noci a ty byly  daleko hezčí.

Zdraví Datura
Text nebyl redakčně upraven


Jaká byla vaše svatební noc?

  • Těšila jste se na ni?
  • Splnila vaše očekávání?
  • Vypadala tak, jak jste si ji vysnila?
  • Zrealizovali jste ji až později?
  • Máte z ní veselou historku?
  • Nebo snad smutnou?
  • Splnila svůj účel?
  • Byla to vaše nejkrásnější noc života?

Vaše příspěvky k tomuto tématu klidně již dnes posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedna z vás, která přispěje, získá jako odměnu bonboniéru Oříškový sen (včera jsem jednu snědl a byla výborná) a lehce erotickou hru pro dva Nevinné hrátky.

Reklama