Nemocnice se rozhodla své výroční oslavit nejen se svými zaměstnanci, ale také s veřejností. Na bezmála jeden celý den dala k dispozici řadu svých nejlepších odborníků i lékařských přístrojů v rámci Dne zdraví. Cílem bylo předat lidem co nejvíce informací o možnostech nemocnice samotné, upozornit na nutnost prevence a také nabídnout konkrétní bezplatná vyšetření přímo v nemocnici.
5d9320357aabfobrazek.png
„Jsme hrdí, že se nám Den zdraví nemocnice Neratovice povedl zorganizovat v takovém rozsahu. Děkuji všem kolegům, kteří se na jeho průběhu podíleli a hlavně lidem, kteří přišli. Návštěvnost byla neuvěřitelných 400 lidí, z toho 150 dětí ze základní školy Neratovice, 28.října 1157. Je důležité, aby lidé znali možnosti lékařské péče v naší nemocnici. Nezanedbávali prevenci, která je může ochránit před riziky a dbali o své zdraví,“ říká ředitel nemocnice David Kosák, MSc., kterou provozuje skupina VAMED MEDITERRA.
5d93203fb34f6obrazek.png
Návštěvníci Dne zdraví nemocnice Neratovice mohli využít odbornou péči bez objednání a zcela zdarma. Mezi nejoblíbenější vyšetření patřilo měření nitroočního tlaku, vyšetření kožních znamének, měření tlaku, natočení EKG a zjištění hladiny cukru a cholesterolu v krvi. Gynekologicko-porodnické oddělení nabízelo měření pánve, poslech miminka a ukázku koupání novorozence.

Den zdraví nemocnice Neratovice myslel také na děti. Představení vozu rychlé záchranné služby, ukázka resuscitace, přednáška o mytí rukou a tolik potřebné informace o fungování Linky bezpečí doplnili studenti střední zdravotnické školy Mělník praktickými ukázkami oborné péče o raněné.
5d932055d7205obrazek.png

Oslava významného výročí pokračovala odpoledním programem v nedaleké restauraci Cylindr, kde si na své přišli milovníci dobré hudby, tance i historie města. „Úspěch nemocnice stojí výhradně na kvalitní práci zaměstnanců a jejich přístupu. Naše nemocnice začínala s 20 lidmi a dnes je u nás zaměstnáno téměř 369 zaměstnanců,“ hrdě zhodnotil vývoj nemocnice ředitel nemocnice Kosák.

Podrobné informace o nemocnici naleznete na webových stránkách a na FB profilu nemocnice.
5d93201de6f3fobrazek.png

Reklama