Přečtěte si knížku z nakladatelství CosmopolisKandidát od autorky Lenky Pastorčákové. Tento místy až šokující příběh vás rozhodně nenechá klidně spát.

6462227182301blobid0.jpgKANDIDÁT JEN TAK NEPŘICHÁZÍ.

KANDIDÁT JE STVOŘEN!

Přestože je tento román fikce, autorka při psaní knihy čerpá z vlastních zkušeností z prostředí prezidentské kampaně, kdy pracovala na pozici tiskové mluvčí jednoho z kandidátů. Rovněž těží z praxe televizní reportérky, a mistrně popisuje zákulisí příprav večerních zpráv, politických debat a předvolební „práce“ médií vůbec.
Všechny postavy a události v této knize jsou smyšlené. Jakákoliv podobnost se skutečnými osobami je čistě náhodná. SKUTEČNĚ?
 
LENKA PASTORČÁKOVÁ

6462223063ffeobrazek.jpgLenka Pastorčáková pochází z Orlové. Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a po absolutoriu působila jako reportérka (ČTK, TV Nova, TV Prima). Moderovala také ranní zpravodajství pořadu Snídaně s Novou a na televizi Prima politickou diskuzi Partie. V ČT připravovala reportáže do publicistického pořadu 168 hodin a byla nominována na dvě novinářské ceny. Během prezidentské volební kampaně v roce 2018 pracovala jako tisková mluvčí významného prezidentského kandidáta. Dva roky působila jako tisková mluvčí Zoo Praha.
 
V dubnu 2019 jí vyšel román o chorobné žárlivosti s názvem Žárlivka. V současné době je na mateřské dovolené a svůj čas věnuje svému malému synovi.
 
 
Knihu si můžete koupit na www.cosmopolis.cz nebo na www.grada.cz.