Milá redakce, milé spoluženy-in :-)
 
dnešní téma mě zaujalo - ani ne tak samo o sobě, jako kvůli příhodě, která se mi nedávno stala, dost mě pobavila, ale i trochu zaskočila...
S uklízením bojuju jako většina pracujících matek, takže střídavě oblačno... nejsem nějak extra posedlá pořádkem, ale líbí se mi, když je uklizeno... V tom mám, bohužel, značné problémy se svojí pětiletou dcerkou, pro kterou je slovo "uklízet" pokynem k zoufalému pláči, jak je unavená, jak nemá vůbec sílu a tak dál. Podotýkám, že po ní nechci nic jiného, než aby poklidila své pastelky, nepoužívanou plastelínu, obrázky rozházené na podlaze - a občas odnesla svůj talíř do dřezu. Manžel s úklidem nepomáhá prakticky vůbec, což na jednu stranu chápu, jako podnikatel je dost pracovně vytížen - i když já se v práci taky zrovna neflákám, má toho prostě víc. Každopádně nechápu jeho názor na jakoukoli výpomoc v domácnosti - nechce domů pustit nikoho cizího, i když mně by dost pomohl třeba někdo, kdo by za mě umyl okna. Navíc mám poslední dobou dost protivný ekzém na rukou a v kombinaci s mojí neschopností používat rukavice to není žádná sranda.
Ale k tomu hlavnímu - nedávno mi na jistém nejmenovaném serveru přišel zajímavý vzkaz - od ženy, spíš ještě dívky, která se chystá stěhovat mimo stát. Vlastní svého "otroka" a chce ho předat někomu dalšímu. Tento otrok nejen, že bude své paní sloužit po sexuální stránce a nechá se bít, ale ještě navíc bude provádět veškeré domácí práce a navíc za to ZAPLATÍ. Ponechám stranou své úvahy o tom, jaký člověk je k něčemu takovému svolný... Prostě jsem zašla za manželem a nabídku mu předložila... Happyend se nekonal - dokonce ani otroka si manžel domů pustit nechce - takže mi nezbývá nic jiného, než "otročit" i nadále sama...:-)
 
S přáním hezkého dne
Landriel
Milá Landriel,
tak to je bomba, myslíte, že je ještě volný? :-)))))
Reklama