Chcete zhubnout do plavek, ale do klasické posilovny se vám nechce? Máme pro vás tip na účinnou novinku, díky které se rychle dostanete do skvělé kondice a zhubnete!

Kinesis

Technogym KinesisTM je systém, který umožňuje komplexní procvičení celého těla na čtyřech specifických modulech, jež jsou přichyceny na speciální stěně. Díky odstředivé síle zapojíte především hluboké svalstvo. Stovky různých základních cviků, pohybů a jejich vzájemné kombinace se hodí jak pro profesionální sportovce, tak pro začátečníky, cviky jsou vhodné i v rámci rehabilitace. Výsledkem pravidelného cvičení je přirozený postoj a dokonalá koordinace pohybů. Trénink na Kinesis zlepšuje reflexy a ovládání těla, sílu, výkon, flexibilitu a vytrvalost. Ze začátku je určitě dobré cvičit za přítomnosti trenéra, který vám vysvětlí, jak cviky správně provádět, abyste si neublížili.

Kinesis

Kinesis najdete ve Fitness Euforie v Praze na Smíchově. Jak na stroji cvičit, vám kdykoli ukážou zkušení trenéři, navíc každé úterý a čtvrtek od 18:15 do 18:45 zdarma! Více se dozvíte na www.euforie.cz. Do Euforie můžete přijít i s dětmi, čeká tam na ně dětský koutek!

Kinesis

Napište nám, jaké jsou vaše nejproblémovější patrie, které se vám nedaří zhubnout, a my pro vás ve spolupráci s trenérkou Ditou připravíme kruhový trénink s využitím systému Kinesis, ale i dalších pomůcek.

 

 

Reklama