Imitace práce se mi dnes nedaří...
Normálně to zvládám s přehledem... ale dnes...:-((

Důvod je jasný.

Nějak jsem to včera na večírku přepískla:-((... v mé rodné vesnici se pro moje včerejší rozpoložení používala fráze "nadrbaný jak sysel", ale byla jsem upozorněna, že ve zdejších (nemoravských) končinách bych mohla být podezřelá z nezřízených sexuálních aktivit...

Óoo nikoliv. Flaška to byla. Nejprve plná.... pak prázdná... a teď je prázdná moje nebohá hlavinka... óooo jak trpím.

Jsem nejenom totálně vyčerpaná, ale i naprosto před uhynutím... a v tomto obludném stavu se pokouším tvářit, že usilovně pracuji.... bohužel s mým zarudlým okem podpíraným pouze nevzhlednými kruhy se za vrchol imitace dá považovat pouze fakt, že mi při pospávání u počítače nekape slina na klávesnici.

Holt asi nejsem správá hééérečka....
Už nedokážu předstírat ani to, že si dokážu sama po sobě opravit překlepy a hrubky, takže to vzdávám.

Zpravopisněte si to prosím každý podle svých nároků a mě nechejte slastně hajat:-)))
Doufám, že to dnes uhraju před šéfem na upřímnost (přece by vlastně ani nechtěl, abych mu tu trapně předstírala práci... to raději čestně a upřímně usnu... :-)

BROU NOC
JIPA

Milá JIPO, brou, brou.... mám pochopení. Jsou prostě situace, za které neneseme odpovědnost, že? A když to na člověka přijde, má prostě nárok si udělat trochu toho pohodlíčka. Hezky hajej.... :o)))

A jak předstíráte práci vy? Napište nám své fígle a zaručené metody, jak rozhodně nikdo nepozná, že vůbec, ale ani trochu, nepracujete. Jsou lidé, kteří i když dělají tak zvaně kulový, vzbuzují dojem, že něvědí, kde jim hlava stojí. Tak to bych chtěla umět.... Poraďte mi... prosím.... :o)))

redakce@zena-in.cz

 

P.S. Můj pan ředitel úspěšně předstírá práci někde na masážích. Je tam už tak dlouho, že pojímám důvodné podezření, že se nejedná o klasickou masáž, ale o nějakou masáž přímo neslušnou! Ale ať je to tak nebo tak, rozhodně přijde pěkně zmasírovanej. :o))) Dobře mu tak. :o)))

Ještě stále zastupující denní editorka, která dnes práci rozhodně nepředstírá

Reklama