Krásné ráno, Míšo, byla jsem u Vás na výkladu tarotu a poznala jste, že mé vztahy jsou komplikované. Ano, jsem šířice zrozená ve štíru.

Tvrdí se, že se veškěré vlastnosti štíra po 30-tce zdvojnásobují. Mohu potvrdit, že je to pravda. Jsem štír se vším negativním i pozitivním. Nezapomínám křivdu, či když mi někdo někdy ublížil.

Je i pravdou, že umím bodnout dost ošklivě tím co řeknu a kdy to řeknu. Poznala jsem když mě manžel podvedl - ještě než cokoliv prasklo a já měla důkaz. Vycítila jsem to. Poznala jsem kdy mi lže i když jsem ho jen slyšela v telefonu - prozradil to můj pocit a nějaká intuice v mé hlavě, která říkala to není pravda.

Vycítím když má přijít špatná zpráva a poznám i v jakém směru .... chvílema mám pocit, že vše špatné si snad přivolávám sama. Miluju sex se vším co k tomu patří. Mám ráda vše tajemné, věřím v "něco". Jsem velmi komplikovaná a v sobě samé se kolikrát nevyznám. Jen s jednou věcí mám problém - neveřím si. Přeju si být a snažím se i o to šedou myškou někde v  zadu. Nevyčnívat z řady, nepoutat k sobě pozornost. I když mi zatím každý řekl, že mám neskutečný pohled .... Nevím, když se kouknu do zrcadla´vidím obyčejnou ženskou s hnědýma očima -)))
Monika

PS: ve výkladu jste se trochu spletla a vlastně nespletla. Řekla jste že mi práce na kterou jsem dělala pohovor nevyjde, ale když jsme se ptali na vztah mě a toho muže - řekla jste že budeme něco spolu mít a že to vzejde ze společné práce.

Tak Míšo - tu práci mám. Na výkladu jsem byla ve středu 4.11.2009. Monika (nehodicka)

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

Ahoj, jsem moc ráda, že Ti to vyšlo. Patrně Ti ji dal z osobních důvodů. Myslím, že jsem Ti to i říkala, „že možná by pro Tebe i místo vytvořil“. O důvod víc necítit se jako šedá myška. Vždyť podívaj sama, co s těmi chlapy děláš. I když, Moniko, skromnost je nádherná vlastnost. Zvlášť u kásné ženy, kterou jsi. (Ale moc skromnosti také škodí.) Přeji hodně štěstí. Míša. P.S.: Na Tebe se nedá zapomenout. :-)

Jestli máte k dnešnímu tématu co říci, pište své postřehy na redakce@zena-in.cz.

Reklama