Pro dvě čtenářky magazínu Žena-in jsme ve spolupráci s kadeřnictvím připravily den jako pro princeznu či královnu. O vaše vlasy se během něj postarají odbornice ze salonu HAIR by Martina, který sídlí na adrese Preslova 3, Praha 5. Následně si vás vezme do parády šikovná vizážistka Barbora Lipenská z největší české sítě kadeřnických a kosmetických studií Bomton, která studovala na Make-up Institute Prague.

Proměna se uskuteční ve středu 2. října 2019 v pražském salonu Hair by Martina. Toto datum je závazné. Počítejte prosím s tím, že začne už v dopoledních hodinách a potrvá do odpoledne. Uvítáme, pokud se přihlásí odvážnější čtenářky. Nejde o zastřihnutí konečků, ale o proměnu. Podmínkou je, abyste se také nechala vyfotit před a po a souhlasila s uveřejněním fotografií na stránkách Žena-in. Krásné fotky jsou dalším bonusem, který kromě nového vzhledu získáte.

Jak se přihlásit?
Zapojit se mohou pouze registrované čtenářky. Registrovat se můžete ZDE. Na e-mail redakce@zena-in.cz nám zašlete dvě aktuální fotografie, na kterých je dobře vidět váš obličej. Do e-mailu uveďte váš věk, jméno a kontakt. Do předmětu e-mailu napište PROMĚNA. Přihlašovat se můžete do neděle 22. září 2019. 

Ve spolupráci se salonem vybereme dvě z vás.

Jak dopadly předchozí proměny se můžete podívat ma těchto odkazech:

Reklama