A poslední příspěvek je tady! Čtenářka Bonda napsala hlavně o tom, kteří muži se jí nelíbí. A také o tom, jak se měnilo její vnímání mužů v čase.

Ten žokejský typ, jak popisujete, by se mi taky nelíbil. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Bondo, a přeju krásný den.


Milé ženy-in!

Dneska je tak krásné téma a já jsem v práci, takže musím zkusit napsat o mužích za 10 minut. Ale přemýšlela jsem o tom celý den. Co jsem vymyslela?

Mám svůj jeden typ muže, který se mi líbí? Asi jich mám víc a jistotu mám jen v tom, který se mi absolutně nelíbí a uteču před ním při jakémkoliv seznamování. Je to žokejský typ - malý, hubený s nohami do O, vlasy „poscaná sláma“, jak se říká u nás na Slovácku, a knírek pod nosem.

Moje vnímání mužů se v čase velmi měnilo. V mládí jsem byla na starší, teď by měl být raději mladší. Dokonce se mi v jednu dobu po rozvodu líbili i zajíčci. A vím určitě, že se mi přenáší do mých požadavků na muže obraz otce. Mám tedy ráda muže tatíkovského typu s kulatějším obličejem, bříško nevadí, ale pořádná ramena jsou velkým plus. Žádné hezouny nežeru, takže filmové hvězdy mě nevzrušují. Hlavně ať se ten můj mužský často usmívá a dokáže pro mě udělat, co mi na očích uvidí. Takového teď mám a doufám, že už nebudu muset hledat žádného dalšího.

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Reklama