První příspěvek na dnešní téma dorazil od čtenářky s nickem Samečka. Přiznává se, že na lacích přímo ujíždí a nedokáže si představit, že by chodila v letních sadálech nebo žabkách s nenalakovanými nehty. Jaké má ráda barvy, to už se dočtete (a podíváte) v jejím příspěvku

Milé ženy lakýrnice! Jasně, že letos bude léto! Já tomu pevně věřím a se mnou doufají i moje laky na nehty, na kterých si trošku, ale opravdu jen trošku ujíždím...

Naše rodina se řadí k typům „letních povalečů.“ Milujeme dovolenou u moře, nepohrdneme koupalištěm a když je nižší teplota, vyjedeme na Slovensko na termály. Abych to ale nepopletla - rodiče přitom chodí do práce a my s bráchou na brigády, ne že bychom se jenom flákali!

Lakování nehtů a pedikůra je pro nás věc běžná (tatínek a bratr do této skupiny nepatří). Protože jsem z vesnice a na velký nákup musíme do města, pokaždé si koupím nějakou maličkost. A co je menší než lak na nehty - nezruinuju se a přitom si udělám radost. Na nohách v žabkách nebo v páskových sandálkách se mi líbí nalakované nehty.

Je mi vcelku jedno, jestli řvavou barvou, jestli vyladěné s oblečením nebo francouzská manikůra. Mně se spíš nelíbí, když jsou nehty v otevřených botkách nenalakované. Přijde mi to škoda. Naše nohy nás, chudinky, nosí a nakonec by měly být opomíjené? Mám ráda, když jsou nehty na nohou o jeden - dva odstíny tmavší než na rukou, hlavně v odstínech růžové a modrozelené.

Patřím mezi šťastlivce, kterým se vyhýbá plíseň. Ale patřím mezi ty, kterým doma neustále mizí odlakovač. Asi mimozemšťané...

Zítra mám zkoušku, ale pak někdy klidně přijďte, dám Vám vybrat barvu a naláknu Vás  :-))

laky

maličká_samečka

Milá maličká Samečko, držím palce při zkoušce a přeji hodně radosti z nových barviček. Koukám, že máte pěknou sbírku

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Pro inspiraci si přečtěte pár otázek, které nás zajímají

  • Jak se staráte o nohy a nehty?
  • Chodíte na pedikúru? Jak často? V čem je pro vás odborní péče lepší?
  • Vystačíte si s domácí pedikúrou? Jak postupujete? Máte nějakou „finktu“ jak mít chodidla krásně hladká? Kupujete si speciální kosmetiku na nohy? 
  • Máte nějaké problémy s kůží na nohách, jako jsou popraskané paty, otlaky, kuří oka, mozoly atd.?Jak s tím bojujete? Svěříte se nám?
  •  Jste spokojená s kvalitou a tvarem svých nehtů? Pilujete je, nebo stříháte? Ráda se chlubíte svýma nohama v otevřených botách, nebo je raději schováváte?
  • Lakujete si nehty na nohách i v zimě? Používáte spíš neutrální laky, nebo barevné?
  • Jak se vám líbí nové trendy v lakování, které představuje Mary Key? Inspirovala vás, nebo máte svůj styl a toho se držíte?
  • Jste v barvách laků odvážnější na rukách nebo na nohách?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama