Pánská tanga, to je prostě vrchol ulítlosti. Br... nevkusné! Asi takhle by se dal shrnout názor čtenářky 13042000. Co ještě mi poslala do redakce k dnešnímu tématu: Co nosíte k vodě?

Líbí se vám čtenářčin styl?


13042000

Milá redakce, milé čtenářky,

letos jsme ještě na dovolené u vody nebyli tak posílám jednu fotku z loňska. Snad to nevadí. Je to ze Španělska z hotelu, kde jsme byli s manželem ubytováni, akorát jsme se chystali jít k bazénu. Plavky na fotce jsou oboustranné, z jedné strany růžové a z druhé černé, takže se dají různě kombinovat. Co se mi nelíbí? Když lidi nemají soudnost a snaží se narvat do plavek, které by jim nebyly ani před -20 kg. Je to naprosto nechutné. A pak se mi ještě nelíbí na chlapech plavky - tanga. To mi přijde skutečně ulítlé. I kdyby to byl opravdu super kluk se super postavou, tak prostě tanga ne, to se mi prostě nelíbí, u žen to většinou ještě přežiju, když na to má ta žena postavu. Jinak je v celku jedno, co kdo nosí.

13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama